Burçlar Nuray Sayari 23 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

İnsanların ne dediği sizin çok umurunuzda olmasa da bugün sizin alıngan olmanız onların söylediklerini dikkate almanız yol açabilir. Ruh halinizin sizin düşüncelerinizi etkilemesine izin vermeyin ve yine ne dediklerini çokta önemsemeyen. Herkes istediğini düşünmekte ve yapmakta özgürdür. Onların söyledikleri sizin hayatınızda hiçbir şey değiştirmeyecek. Sadece konuşacaklar ama siz asla yıkılmayacaksınız. Sadece bunu bilmeniz bile içinizi biraz olsun rahatlatacaktır. Aşk hayatınızda sosyal hayatınızda yaşadığınız olaylar dolayısıyla bir takım huzursuzluklar meydana gelebilir. Partnerinizle bu durumu oturup konuşmalı, ona anlatmalısınız. Sizin yaşadıklarınızı bilmesi aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir.

ASLAN BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Çevrenizdeki kişiler hem sizin hakkınızda hem de başkaları hakkında oldukça fazla dedikodu yapıyor ve siz de bu durumun farkındasınız. Özellikle bugün kulağınıza gelen şeylere çok da önem göstermemelisiniz. Zararlı olan siz olacaksınız. Uzun zamandır yenilenme ve arınma içerisine girmek istiyor olabilirsiniz. Bugün o yenilenmeye adım atmak için doğru gün olabilir, fırsatları kollamanız özellikle geleceğiniz için çok iyi olacaktır. Ve unutmayın risk almadan başarı hiçbir zaman olmaz bu nedenle risk almalısınız. Aşk hayatınızda ise bu sıralar partnerinizle çok yakınlaşacaksınız ve sizi çok mutlu günler bekliyor diyebiliriz.

BAŞAK BURCU 23 Mayıs 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris


Çok uzun bir süredir kendinize olan güveniniz tamamen kırıldığını hissediyor olabilirsiniz. Fakat bugün içinizdeki gücün farkına varacaksınız ve yeniden ayağa kalkacak gücü kendinizde bulacaksınız. Bu sizin için oldukça önemli bir adım diyebiliriz. Aradığınız şey tam da bu güçtü. Gücünüzün farkında olmanız sayesinde nelerin değiştiğine siz bile inanamayacaksınız. Kendinize olan inancınızı hiçbir zaman kaybetmemelisiniz. Bugün çevrenizdeki kişilere karşı çok sakin, anlayışlı ve düşünceli olabilirsiniz. Hayatınızda sürekli bir şeyler değişirken siz alışkanlıklarınızı değişmemesini istiyorsunuz fakat değişen düzene ayak uydurmalısınız. Sorunları çözmek için tüm yolları denemelisiniz, hemen pes etmeyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.