Burçlar Nuray Sayari 21 Mayıs 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 21 Mayıs 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Uzun zamandır çok güzel giden bir ilişkiniz olsa da partnerinizle bugün yaşadığınız sorunlar aranızı biraz açabilir. Hatta bugün o kadar çok tartışacaksınız ki yakın çevreniz bile inanamayacak ve çok şaşıracaklar. İki tarafında da gergin olacağını söyleyebiliriz. Yakın çevrenizin soruları sizi rahatsız edecek ve özel hayatınıza müdahale ettiğini düşünüyor olabilirsiniz. Fakat unutmayın onlara bu imkanı siz sağladınız şimdi de maalesef zorluğunuz yaşıyorsunuz. Yaptığınız bu dengesiz davranış hem sizi hem de onları üzebilir. Uzaklaşırken daha nazik olmaya çalışmalısınız. Daha sakin olmalı ve onlara karşı kötü söz söylememelisiniz. 


KOVA BURCU 21 Mayıs 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Bugün yakın çevrenizde olan ve çok değer verdiğinizi kişilerle aranızda anlaşmazlıklar ya da tartışmalar meydana gelebilir. Yaşadığınız tartışmaları gereksiz yere çok uzatmamalısınız alttan almak pek size göre olmasa da onları sevdiğiniz için alttan almalı ve onları kırmamalısınız. Karşınızda sevdiğiniz kişi olduğunu unutmamalısınız. Güne tartışmalarla başlasanız da öğle saatlerine doğru istediğiniz enerjiyi yakalayacaksınız. İş yerinizde de her şey olumlu geçecek ve sizi üzen hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Maddi olarak ise bu günlerde biraz daha dikkatli harcama yapmanız gerekebilir. Beklediğiniz bir para elinze ulaşabilir, mutlu olacaksınız. 

BALIK BURCU 21 Mayıs 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Hayatta herkesin çok şanslı olduğu ya da hiç şanslı olmadığı dönemler meydana gelebilir. Bu durumu sadece sizin yaşadığınızı düşünmemelisiniz. Bu durum gayet normaldir. Özellikle bu sıralar çalışma hayatınızla ilgili çok şanslı bir dönemde olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız pek sizi onaylamasa da yöneticilerinizi kendinize inandırmış ve güvendirmişsiniz. O yüzden gayet rahatsınız. Aşk hayatınızda ise ne kadar tartışma yaşamak istemeseniz de bazen kendinize hakim olamıyor ve duygu patlamaları yaşıyorsunuz. Öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Partnerinizle yaşadığınız bu durumu bir an önce konuşmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.