Burçlar Nuray Sayari 20 Mayıs 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Mayıs ayı Retrolar açısından oldukça dikkat çekici. Eğer yaratıcılığınızı ve zekanızı bir araya getirirseniz çok iyi şeyler başarabilirsiniz. Kendinizi geri çekmeyin ve daha girişken olun.Bu Retroların birinde burcunuzun yıldızı Satürn retro yapıyor diğerinde ise burcunuzda ilerlemekte olan Jüpiter retro yapıyor. Kendinizi çok iyi hissedecek ve motivasyonunuzu yükselteceksiniz. BUnu sık sık yapmalısınız. Çalışma hayatınızda kendinizi çok fazla gösteremiyorsunuz. Biraz daha ağır geçecek bir dönem olduğunu söylemek mümkün. Bu 4 aylık süreç özdeğerlendirmeler açısından önemli olabilir. Jüpiter size yapabileceklerinize dair ipuçları verebilir, oldukça öğretici olabilir. Bir kişisel gelişim dersi ve hatta okulu niteliğinde olabilir. Satürn ise maddi konularda alabileceğiniz tedbirlere işaret edebilir. Bu alanda önünüze çıkarabileceğini engeller ileride yapılandırıcı ve olgunlaştırıcı nitelikte olabilir.


KOVA BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Balık burcunun yıldızı olan Satürn’ün retro harekete başlaması Mayıs ayının en dikkat çekici görünümü olacak gibi. 11 Mayıs’ta başlayan retro, kendinizle ilgili konuların yanında kendinizi değerlendirmeniz, yapabileceklerinizi ölçüp biçmeniz adına oldukça dikkat çekici fırstalat yarattı.Duygularınızı dışa vurmanın daha farklı yollarını bulabilirsiniz. Fakat ne yaşarsanız yaşayın güçlü durmalısınız. Yakın çevrenizden birisi sizden yardım isteyebilir. Sabit bir burç olarak her ne kadar hava elementinin getirdiği sosyallik olsa da hareket etmesi, adım atması kolay olan bir burç değilsiniz. Ödenmemiş bir sürü ödenekleriniz var. Fakat kısa sürede halledeksiniz, üzülmeyin. Binlerce düşünce ve fikriniz olsa da ve hatta bunların çoğu çağın ötesinde olsa da bunları hayata geçirmek sizin için başka hiçbir burçta olmadığı kadar zor olabilir.

BALIK BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Zodyağın son ama belki de an anlamlı en manalı burcu olarak Mayıs ayında yine pek çok konunun içinde hatta zaman zaman da tam merkezindesiniz. Aşk hayatınızda ilişkinizin kontrolünü tamamen partnerinize bırakmışsınız. Bu ilişkinin iki kişilik olduğunu ve sizin bu ilişkinin içerisinde olduğunuzu ona hatırlatmanız gerekebilir. Fakat bunu yaparken tartışmamaya ve tatlı dilli olmaya özen göstermelisiniz. O zamana dek biraz daha sabırlı olmaya kontrolünüz dışı pek çok gelişme karşısında sezgilerinize, hislerinize güvenmeye, akışın getirdiklerini zor da olsa kabullenmeye gayret etmelisiniz. 7 Mayıs’taki dolunay uzaklarla ilgili, yurt dışı veya yabancılarla ilgili bir konuyu gündeminize taşıyabilir. 12 Mayıs’ta Merkür’ün İkizler burcuna ilerlemesi eğitim ve iletişim konularında oldukça avantajlı olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.