Burçlar Nuray Sayari 20 Mayıs 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Mayıs ayına burcunuzun yıldızı Venüs’ün retrosu damga vuruyor. Venüs bu yıl epeyce bir süre retrosuyla birlikte İkizler burcunda ilerlerken hep ikili durumlar arasında kalabilir ve belki de en zorlandığınız konu olan kararsızlıkla bir başınıza kalabilirsiniz. Bugn aileniz ile aranızda bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Geçmişten gelen bazı konular hakkında tartışmalar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız tartışmaları çok uzatmamaya özen göstermelisiniz. Sonuçta geçmişte yaşanmış ve bitmiş. Özellikle retro yaptığı süre zarfı olan 13 Mayıs-25 Haziran arasında bu durum iyice ayyuka çıkabilir. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bunu uzun zamandır düşünüyorsunuz fakat sizin için en uygun zaman şimdi olacaktır.Ama gerek İkizler’in hava burcunda olması, gerekse Mayıs ayının 20’sinden sonra Güneş ve Merkür’ün zaıflayan Venüs’e destek çıkması gayet umut verici ve sizi destekleyici olabilir. Mayıs’ın ilk yarısında aklınıza biraz daha mukayyet olun yetecek gibi. Venüs retrosu çok sevdiğiniz okumaları yapmanızı sağlayabilir, eğitim almak istediğiniz bir konuda işinizi kolaylaştırabilir, uzak eski aşkları, arkadaşlıkları yanınıza getirebilir.

AKREP BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris


Mayıs ayı sabit burçlar için önemli bir ay ve siz de onlardan birisiniz. Güneş 20’sine kadar karşıt burcunuz ve bir diğerr sabit olan Boğa’da ilerlerken eşinize, ilişkinize, ortaklığınıza odaklsınız.Bugün sizi bekleyen bir seyahat haberi ile karşılaşabilirsiniz. İŞ hayatınızla ilgili olacak bu seyahate giderseniz çok karlı çıkacaksınız. Bu nedenle başkasına devir etmemeli ve o seyahate çıkmalısınız. Bazı fikirleriniz var ve bu fikirlerinizi başkaları ile paylaştığınızda çok büyük tepkiler alıyorsunuz. Eşinizin, sevgilinizin konularını kendinizinki gibi benimsemiş olabilirsiniz. İşte tam bu noktada 7 Mayıs’ta burcunuzda meydana gelen dolunay size kendinizi hatırlatabilir, kendi ihtiyaç ve beklentilerinizi, istek ve heveslerinizi size hatırlatan, duyumsatan bir dolunay sizi bekliyor olabilir. Bu dönem Retrolarıyla meşhur olacak. Ancak ona gelmeden bir diğer önemli gelişmeyi hatırlatalım.

YAY BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Mayıs ayı Retroları tüm burçlar gibi sizi de epeyce ilgilendiriyor. Zira bu Retroların biri karşıt burcunuzda Venüs’ün retrosu, bir diğeri ise yönetici gezegeniniz Jüpiter’in retrosu. Öyleyse sizin için bunlara iyice bir odaklanalım. Venüs retrosu ve 13 Mayıs’ta başaldı ve 25 Haziran’a kadar sürecek. Genel olarak Venüs retroları gerek aşk ve ilişkilerde gerek maddi konularda tedbirli hareket edilmesi gereken zamanlardır. Eğer yatırım yapma kararına varırsanız çok zorlanacaksınız. Bu nedenle de ödemeleriniz de aksamalar meydana gelebilir. Biraz daha beklemeniz de fayda var. Aşk hayatınızda ise çok üzüleceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Kalbiniz her ne kadar onu istesede mantığınız onunla bir hayat sürdüremeyeceğini anlamış. Geri gelen eski eşler, eski sevgililer tekinsiz bir sürece işaret eder, zira Venüs retrosunun son bulmasıyla bu sevgililer bir anda kaybolup geri gidebilirler. Venüs Retrolarında her türlü estetik ve kozmetik girişimden kaçınmak gerekebilir. Karşıt burcunuzdaki bu retroda bir Yay olarak elbette en çok dikkat etmeniz gereken ilişkilerinizdeki ikircikli ve çifte durumlar. Karşınızdaki kişinin tedirginliği, kararsızlığı sizi de epeyce etkileyecek gibi görünmekte.Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.