Burçlar Nuray Sayari 20 Mayıs 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Retrolar açısından önemli bir aydayız. Bunların en önemlisi Venüs retrosu 13 Mayıs’ta başladı ve 25 Haziran’a kadar sürecek. Aşk hayatınızda çok gergin bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Bu gerginliğiniz ciddi düşüncelerinize de yansıyabilir ve tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Genel olarak Venüs retroları gerek aşk ve ilişkilerde gerek maddi konularda tedbirli hareket edilmesi gereken zamanlardır.İlişkiyi bitirmek istemiyorsanız alttan almalı ve partnerinize daha yakın davranmalısınız. Çalışma hayatınızda iş arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Geri gelen eski eşler, eski sevgililer tekinsiz bir sürece işaret eder, zira Venüs retrosunun son bulmasıyla bu sevgililer bir anda kaybolup geri gidebilirler. İkizler burcundaki bu retroda ise ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etmek gerekebilir. Bir Yengeç burcu olarak ise bu retro gizli kalmış ya da platonik aşıklara işaret edebilir. Farkında olmadan ya da hiç ummadan bazı tekliflerle karşı karşıya kalabilir, bu da nereden çıktı sorusunu sorabilirsiniz. Ayrıca bu retroda burcunuzun maddi kayıp ve zararlara bir tık daha dikkat etmesi gerekiyor. Birden ortaya çıkan harcamalar yanında riskli olabilecek para işlerine ve alışverişlerine girmemeye özen göstermelisiniz.

ASLAN BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris

Mayıs ayı retro ayı. Bunların en önemlisi olan Venüs retrosu ve 13 Mayıs’ta başladı 25 Haziran’a kadar sürecek. Bugünden itibaren yorgun olacağınız bir dönem sizi bekliyor. Hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda çok yorulacaksınız. Genel olarak Venüs retroları gerek aşk ve ilişkilerde gerek maddi konularda tedbirli hareket edilmesi gereken zamanlardır. u yorgunluktan sonra da uzun bir tatil dönemine gireceksiniz. Fakat bu süreç içerisinde de kendinizi dinlendirme ihtiyacı içerisine girebilirsiniz. Meditasyon hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirecek çok etkili bir yöntem olacaktır aklınızda bulunsun.

BAŞAK BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İllüstüratör: Jaclyn Caris


Mayıs ayı retrolarla adından epey söz ettirecek gibi görünüyor. Bu ay Venüs retrosu 13 Mayıs’ta başladı ve 25 Haziran’a kadar sürecek. Genel olarak Venüs retroları gerek aşk ve ilişkilerde gerek maddi konularda tedbirli hareket edilmesi gereken zamanlardır.Aşk hayatınızda çok stresli bir döneme giriyorsunuz. Bu steresiniz hem iş hayatınıza hem de sosyal hayatınıza olumsuz yanda yansıyacaktır. Partnerinizle de sorunlarınızı gidermek için daha fazla çaba göstermelisiniz. Sosyal medyaya girebilir ve arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Hatta bu ortamlarda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Venüs retrolarında her türlü estetik ve kozmetik girişimden kaçınmak gerekebilir. İkizler burcundaki bu retroda bir Başak burcu olarak en çok dikkat etmeniz gereken konu ise otorite konumundaki, olgun, deneyimli, yaşlı kimselerle ilişkileriniz olabilir. Üstlerinizle aranızdaki geçmiş sorunlar, mevzular bir anda ortaya çıkabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.