Burçlar Nuray Sayari 19 Mayıs 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda partnerinizle olan ilişkiniz artı ciddi bir hale gelsin istiyorsunuz fakat partneriniz bu durum için erken olduğunu düşnüyor ve henüz hazır değil gibi görünüyor. Siz de onun tam tersi şimdi tam da zamanı olduğunu düşünüyorsunuz. Aranızda onuşmalı ve bu sorunu çözüme kavuşturmalısınız. Maddi olarak alacaklarınız var fakat bu alacaklarınızı bir türlü alamıyorsunuz. Bu durumda sizi maddi olarak bir sıkıntıya itiyor. Harcamalar konusunda kendinize bir kaynak bulma arayışı içerisindesiniz. İçinize kapanık bir insan oldunuz bu da çevrenizdekilerin canını çok sıkıyor yaşadığınız şeye bir an önce son vermelisiniz. 
Bayram heyecanıyla geçecek olan bu haftada, ikili ilişkilerinizde esen rüzgara karşı tedbirli olmalısınız. Salı günü bu alana bir ay boyunca yerleşecek olan Güneş ve Cuma günü aynı yerde meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde, ilişkilerinizde ikilikler ortasında kalarak, seçim yaapmakta zorlanacaksınız. Yeni ay haritasında sizin burcunuz yükseldiği için hayatınızda yepyeni bir evreye adım atıyorsunuz. Geçen yıl Aralık’ın ilk yarısında hayatınıza giren konu ve kişilerle şekillenen yeni bir yaşam düzenine geçtiğinizi fark edeceksiniz. Gerek kariyerle ilgili kararlarınız gerekse genel hedefleriniz için, uzaklar, yabancılar, seyahatler, tanıtım ve hukuksal konular gelecek yaşamınız için önem taşıyacaktır.


KOVA BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal olarak yoğun bir dönem yaşıyorsunuz. Yaşadığınız duygusal bu süreçte içinizde daha öncesinde olan duygularınızı daha da derine atmanıza yarımcı olacaktır. Sürekli olarak içinizde biriktirdiğiniz duygular hiç beklenmeyen bir anda patlama yaşatabilir. Bu da sizde iz bırakacak bazı olumsuz olayların yaşanmasına neden olabilir. Bu nedenle her şeyi içinize atmamalı gereken yerde gerektiğini söylemeli ve daha dışarı dönük olmalısınız. İş hayatınızda ise her şey istediğiniz şekilde ilerliyor. Oldukça mutlu bir ortamda çok mutlu olduğunuz işi severek yapıyorsunuz. Bu durum sizi daha verimli bir hale getiriyor. 

Salı günü İkizler burcuna geçecek olan Güneş ve Cuma günü aynı burçtaki Yeni Ay, gündelik hayatınızda sizi daha hareketli bir döneme adım attıracak. Sanki sokağa çıkma serbestisi ile herkes kapınızı çalıp, ziyaretinize gelecek. Bu iletişim trafiği yoğun dönem sizi ruhsal ve fiziksel olarak yuorgun düşürebilir, herkese hizmet edip faydalı olmak isterken kendi önceliklerinizi geri plana atmak zorunda kalabilirsiniz. Sinirsel yorgunluk ve panik atak gibi rahatsızlıklardan kaçınmak için, sakinliğinizi korumak adına nefes terapisi ve meditasyona başvurabilir, bol bol dans edebilirsiniz. Sıradan bir sohbet sırasında öğrenmek isteyeceğiniz, ilginizi çeken bir konu karşınıza çıkabilir. Bu dönemde iş hayatınızdan gelen kişilerle kısa süreli duygusal ilişkiler yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda ne yapacağınızı bir türlü bilemediğiniz bir dönemdesiniz. Partnerinize karşı bazen çok sevgi ile yaklaşıp ona aşk dolu cümleler kurarken bazen de bu durumn tam tersine aranıza mesafe koyuyor ve oldukça soğuk davranıyorsunuz. Partneriniz üzerinde bu durum oldukça olumsuz bir izlenim yaratıyor ve sizi bir türlü çözemediğini düşüünüyor. Çalışma hayatınızda şu sıralar her şey yolunda gidiyor zaman zaman stes yaşadığınızda spor yapmayı ve stresinizi atmayı deniyorsunuz. Bu durum size oldukça yardımcı oluyor. Maddi olarak ise çok şanslısınız bu sıralar herhangi bir sıkıntınız olmayacak.  
Bayram haftasına damgasını vuracak İkizlerdeki Cuma günkü Yeni Ay etkisini, Salı Günü Güneş’in bu burçtaki yolculuğunu başlatmasıyla, göstermeye başlayacak. Aşk, romantizm, çocuk, hobi, eğlence, yaratıcılık, yetenekler ve komisyon ile ilgili konular, sizin için Yeni Ay’da ön plana çıkabilir. Zira Yeni Ay’ın yöneticisi Merkür kendini en rahat hissettiği İkizler burcundayken isteyene birden çok aşk, isteyene çocuk, isteyene farklı hobiler getirebilir. Kendinizden yaşça küçük birine ilgi duyabilirsiniz. Bu kıvılcım etkisi hızlı başlayıp hızlı noktalanabilir. Bu nedenle eski ve köklü ilişkinize hemen son vermemeli, yakalanmamaya da özen göstermelisiniz. Aksi takdirde uzun vadede hayatınız olumsuz bir sürecin akışına doğru kayabilir. Aldanma, aldatılma ve hayal kırıklıklarına karşı duyarlı kişiliğinizin güçlü yanlarını kullanmalı, kişisel iradenizle pek çok kargaşanın üstesinden gelmelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.