Burçlar Nuray Sayari 19 Mayıs 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda tarif edemediğiniz duygularr içerisindesiniz. Partnerinize karşı olan kaybetme korkunuz ve asla bitmeyeceğini düşündüğünüz aşkınız ilişkinize karşı olan heyecanınızı hep taze tutuyor. İş hayatınızda her şeye karşı çok garantici davranıyorsunuz fakat bazen de bir şeyleri kazanmak için risk almanız gerekebilir. Aldığınız risklerin geri dönüşü olumlu olacaktır. Maddi olarak çok harcama yapıyorsunuz ve bu nedenle de altından kalkamayacağınız borçların altına girebilirsiniz. Daha dikkatli olmanızda fayda var. Uzak bir yere seyahat edeceğinizi söyleyebiliriz. Bu seyahat sırasında çok eğlenebilirsiniz hatta eski günlere dönmeniz de mümkün olabilir. 
Başaklar bu hafta para olayları ile başlıyorsunuz. Kendinizi iş hayatında göstereceğiniz bir hafta. Birden çok işte çalışabilirsiniz ama hayatınızdaki kadınlara dikkat. Yeniayda hızllı gelişmeler yaşanacak. Bu 15 gün boyunca yeni bir iş yeni bir kariyer durumu söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda beklentileriniz çok çok yüksek. Bu ara sevgilinizle tartışmalar söz konusu olabilir. Verdiğinizi alamadığınızı düşüneceksiniz. Hayat sizi iş hayatında destekleyecek. Bu haftanın en şanslı burcu başak burcu olacak.

AKREP BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda partnerinizle yaşadığınız bazı problemlerden dolayı aranızda tartışmaların yaşanması mümkün olabilir. Partneriniz sürekli olarak siizinle daha fazla tartışmak için kırıcı cümleler kullansa da siz susan taraf olmayı tercih edeceksiniz. Onun söylediği cümleler sizi çileden çıkarsa da ona karşı olan sevginiz yüzünden bir şey söylememeyi tercih edeceksiniz. Partneriniz de tartışma sonrası çok pişman olacaktır. Onun bu davranışları size ilişkinizin çok uzun sürmeyeceğini hissettiriyor olabilir. Çalışma hayatınızda ise oldukça mutlu olduğunuz işi yapıyorsunuz ve sürekli olarak bunu dile getiriyorsunuz. Çevrenizdeki kişiler sizin işkolik olduğunuzu düşünebilir. 
Bu hafta terazi burçlarının en popüler olduğu hafta. Bu hafta öğrenmek ve sosyalleşmek isteyeceksiniz. İkizler burcundan alacağınız destek sizi ileri taşıyacak. Seyahat planınız varsa yeni aydan sonra gerçekleştireceksiniz. Sağlığınıza bu ara çok dikkat edin. Neptün size sağlık konusunda, yabancı insanlara ve kalabalıklara karı uyarıyor. Aşk ve çocuk konularında şanslı bir hafta. Eski aşklar gündeme gelebilir.

YAY BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda şu sıralar olumlu şeyler olacağını söyleyebiliriz. Partneriniz size hoşunuza gidecek ve sizi çok mutlu edecek bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. İlişkinizin başlarında partnerinizin çok ciddi olduğunu düşünmeseniz de şu anda oldukça ciddi onu hafife alamanız çok önemli. Çalışma hayatınızda bugün çok büyük değişikler olmayacağını söyleyebiliriz. Sizin için çok sıkıcı bir gün olacak. Fakat çalışma arkadaşlarınızla yaptığınız bazı konuşmalar patronunuzun kulağına gidiyor olabilir konuşmalarınızda daha dikkatli olmalısınız. Hatta bu konu için bir uyarı bile alabilirsiniz. Maddi olarak yatırım yapma düşüncesinde olabilirsiniz bahanelere sığınmamalısınız. 


İkizler Burcu’ndaki gezegen toplaşması ve 22 Mayıs’taki Yeni Ay size duygusal krizler yaşatabilir, kadınlarla olan iletişiminizde sorunlarla karşılaşabilir, aldanmalara açık olabilirsiniz. Özellikle kredi, vergi gibi finansal konular ve harcamalarla ilgili çok dikkatli olmalı, her söylenen söze inanmamalısınız. Krdei kartınızla ilgili gizli bilgilerin sanal ortamda ele geçirilmemesi için gerekli önlemleri almanızı öneririz. Partnerinizin duygusal iniş çıkışları aranızdaki sıcak ilişkiye gölge düşürebilir. Ona karşı anlayışlı davranmalı ve özgünlüğünüzden ödün vermeden empatik olmaya çalışmalısınız. Bayrama denk gelen hafta sonu İkizlerdeki Güneş ile Kova’daki Satürn aile içindeki ciddi konuları teker teker tüm kurallarıyla ele almanıza neden olacaktır. Adeta sorumluluklarınızın altını çizmeniz gereken bir dönemdesiniz. Aile büyüklerinizin yaşam tecrübesi size bu dönemde kılavuzluk eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.