Burçlar Nuray Sayari 19 Mayıs 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız şu sıralar durgun ve sizde bu durumdan çok memnunsunuz. Fakat bunun böyle gitmeyeceğini de çok iyi biliyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerr sizin için uygun olan adaylarla sizi tanıştırmak istiyor fakat kesinlikle karşı çıkıyorsunuz. Doğru kişinin gelip sizi bulmasını bekliyorsunuz. Oturduğunuz yerden doğru kişi sizi bulmaz gidin ve o kişilerle tanışın bakarsınız belki de doğru kişi sizi orada bulur. Yeni kişilere açık olmalısınız. Alacağınız kararlar çevrenizdeki kişiler tarafından onaylanmayabilir. Yaşadığınız sorunların çözülmesini istiyorsunuz fakat bir çözüm bulamıyorsunuz. Ayrıntılara takılmamalı büyük resmi görmelisiniz bu şekilde çözebilirsiniz. 
İkizler burcu için bu hafta hızlı bir hafta olacak. Arkadaşlarınızdan alacağınız bilgilerle kafanızdaki herşeyi hayata geçireceksiniz. Güneş sizin burcunuza geçiyor. Cuma günü burcunuzda yeni ay geçişi var. Venüs sizin burcunuzda gerilerken kafanızı aşk hayatınıza yönlendirecek. Eşiniz ve ailesi ile ilgili sıkıntılı durumlar olabilir. Harekete geçmek isterseniz hayat sizi destekleyecek. 15 gün boyunca yeni fırsatlar var. Kendinizi beğenmediğiniz bir hafta olabilir. Geleceğinizi ilgilendiren her konuda yeni adımlar için uygun bir dönem.

ASLAN BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda şu sıralar çok büyük çelişkiler yaşıyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız ilişkileriniz ile şu an yaşadığınız ilişkiyi ve partnerlerinizi sürekli olrak karşılaştırma yapıyor ve adeta o günlere özlem duyuyorsunuz.  Fakat bu yaptığınız davranış hiç doğru değil aklınızdan geçen bu düşünceleri partneriniz öğrendiğinde çok üzülebilir o nedenle bu tür düşüncelerden uzak durmalısınız. O günlere olan özlemenizi bitirmelisiniz. Çok yakın mesafelere bazı seyahatleriniz olabilir. Hazırlıklı olmalısınız. Bu seyahatlerde  dikkat etmeniz gereken bazı şeyler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ise şu an ki durumunuz için çok iyi teklifler alabilirsiniz. 
Sevgili yengeçler liderlik özellikleriniz öne çıkacak. Ama güneşin burcunuza geçmesiyle kalabalıktan uzak kalmak isteyeceksiniz. Kafanızda bu döende binbir türlü fikir olacak. Bu fikirleri kağıda dökün. Bu hafta hem ev hem aile hem de arkadaşlıklarınızı gözden geçireceksiniz. Bu cuma yeniay dönemi ama sizin için durma ve karar vermeme dönemi. Bu hafta kendinize çekilin ve bol bol dua edin. Yurtdışı bağlantılı işiniz varsa şanslısınız. Haziran ayında hayat size gülmeye başlayacak. Şimdilik sakin kalmakta fayda var. Duyucağınız haberlerde hayal kırılıkları olabilir.

BAŞAK BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün iş hayatınız ile ilgili bazı konular sizi üzüyor olabilir. Çalışma hayatınızda yaşadığınız bazı sorunları çözmek için uzun süredir çalışmalar yapıyyorsunuz. Fakat sorun bir türlü çözülemiyor ve çözülemeyecek bunu kabul etmeli ve artık çalışmalarınza ara vermelisiniz. Çok yakın bir süreç içerisinde para ile ilgili konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yüklü miktarda paraya ihtiyacınız olabilir ve siz bu durumu halletmek için çaba harcayabilirsiniz. Sağlık konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Doktora gitmeli ve kendinize yeteri kadar vakit ayırmalısınız. Aşk hayatınızda ise artık ciddi olmak istiyorsunuz fakat dikkatli olmalısınız. 
Aslanlar dışarıdan gelen haberlerle başlayacak. Bu hafta çok hareketli geçecek. Arkadaş ve sosyal çevreniz neşeli. Bu süreçte vede durmak sizin için zor olabilir. Plan ve projelerde kafanız dolu. Aşk hayatınız bu yeni ayda sizi şanslı kılacak. Çevrenizin sizi desteklediği bir hafta olacak. Önümüzdeki 15 gün boyunca yüksek enerjiniz olacak ama para konularına dikkat. Alacak vereceğe dikkat edin. Satürn sağlık alanında geriliyor ama sıkıntılı bir durum yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.