Burçlar Nuray Sayari 18 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bayram heyecanıyla geçecek olan bu haftada, ikili ilişkilerinizde esen rüzgara karşı tedbirli olmalısınız. Salı günü bu alana bir ay boyunca yerleşecek olan Güneş ve Cuma günü aynı yerde meydana gelecek olan Yeni Ay sayesinde, ilişkilerinizde ikilikler ortasında kalarak, seçim yaapmakta zorlanacaksınız. Yeni ay haritasında sizin burcunuz yükseldiği için hayatınızda yepyeni bir evreye adım atıyorsunuz. Geçen yıl Aralık’ın ilk yarısında hayatınıza giren konu ve kişilerle şekillenen yeni bir yaşam düzenine geçtiğinizi fark edeceksiniz. Gerek kariyerle ilgili kararlarınız gerekse genel hedefleriniz için, uzaklar, yabancılar, seyahatler, tanıtım ve hukuksal konular gelecek yaşamınız için önem taşıyacaktır.


KOVA BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Salı günü İkizler burcuna geçecek olan Güneş ve Cuma günü aynı burçtaki Yeni Ay, gündelik hayatınızda sizi daha hareketli bir döneme adım attıracak. Sanki sokağa çıkma serbestisi ile herkes kapınızı çalıp, ziyaretinize gelecek. Bu iletişim trafiği yoğun dönem sizi ruhsal ve fiziksel olarak yuorgun düşürebilir, herkese hizmet edip faydalı olmak isterken kendi önceliklerinizi geri plana atmak zorunda kalabilirsiniz. Sinirsel yorgunluk ve panik atak gibi rahatsızlıklardan kaçınmak için, sakinliğinizi korumak adına nefes terapisi ve meditasyona başvurabilir, bol bol dans edebilirsiniz. Sıradan bir sohbet sırasında öğrenmek isteyeceğiniz, ilginizi çeken bir konu karşınıza çıkabilir. Bu dönemde iş hayatınızdan gelen kişilerle kısa süreli duygusal ilişkiler yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bayram haftasına damgasını vuracak İkizlerdeki Cuma günkü Yeni Ay etkisini, Salı Günü Güneş’in bu burçtaki yolculuğunu başlatmasıyla, göstermeye başlayacak. Aşk, romantizm, çocuk, hobi, eğlence, yaratıcılık, yetenekler ve komisyon ile ilgili konular, sizin için Yeni Ay’da ön plana çıkabilir. Zira Yeni Ay’ın yöneticisi Merkür kendini en rahat hissettiği İkizler burcundayken isteyene birden çok aşk, isteyene çocuk, isteyene farklı hobiler getirebilir. Kendinizden yaşça küçük birine ilgi duyabilirsiniz. Bu kıvılcım etkisi hızlı başlayıp hızlı noktalanabilir. Bu nedenle eski ve köklü ilişkinize hemen son vermemeli, yakalanmamaya da özen göstermelisiniz. Aksi takdirde uzun vadede hayatınız olumsuz bir sürecin akışına doğru kayabilir. Aldanma, aldatılma ve hayal kırıklıklarına karşı duyarlı kişiliğinizin güçlü yanlarını kullanmalı, kişisel iradenizle pek çok kargaşanın üstesinden gelmelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.