Burçlar Nuray Sayari 18 Mayıs 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  71

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

  Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ günü burç yorumları

  Günlük Burç Yorumları 18 Mayıs 2020 (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

  İşte 18 Mayıs PAZARTESİ Günlük Burç Yorumları…

  KOÇ BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bu hafta önemli haftalardan birisi. Bu hafta yenilenmeye yaklaştığımız hafta olacak. Yeni ay döngüsüne yaklaştığımız bu ay tazelenme ve ferahlama zamanı olacak. Geride bıraktıklarımızı gözden geçirecek ve daha yavaş ama emin adımlarla ilerleme haftası olacak. Hızlı haberler alacağınız bu hafta yakın çevrenizle bağlantılarınız ve iletişiminiz bu hafta hızlanıyor. Bazı konuların üzerinden birkaç kez geçmeyi ihmal etmeyin. Kafa karşışıklıklarına karşı dikkatli olun. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin.

  BOĞA BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Boğalar bu haftaya isteksiz ve keyifsiz başalayacak. Haftanın gündemi maddi konular olacak. Ticaetle uğraşıyorsanız bu ay parasal ödemelerin hayatınızda daha da ön plana çıktığınız fark edebilirsiniz. Ay boğa burcuna geçişiyle birlikte hayatı daha rahat anlayıp , yaşayacaksınız. Bu dönemde kendinize yüklenip daha az sevebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden alacağınız fikirlerde bu hafta yanılabilirsiniz. Venüs geriliyor kendinizle bağınızı koparmayın. Paraya dikkat.

  İKİZLER BURCU 18 Mayıs 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bazen kendinizi yok oluyormuş gibi hissedebilirsinz bazen de bunun tam tersini yaşamanız gayet normal bu aralar bunalımda olabilirsiniz bir an önce bundan kurtulmanız gerekiyor kendinize yeni şeyler yeni eğlenceler bulabilirsiniz. Her zaman kendinize yakışan şeyi yapıyorsunuz karakterinizden asla ve asla ödün vermiyorsunuz bu sizin için çok iyi bir şey ve çevrenizdekilere iyi bir örnek oluyorsunuz. Sizi sıkıntıya sokacak durumlardan uzak durun eğer bunu seziyorsanız kendinizi geri çekin.. Partnerinizle beraber iletişimiinizi daha da kuvvetlendirdiğinizden bu arada iletişim sıkıntısı çekmiyorsunuz ve kavgalarınız bir tık daha azalmış durumda. Zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirmeye biliyorsunuz bu da sizi oldukça elit biri kılıyor. Kendinize koyduğunuz hedeflere doğrultusunda ilerliyorsunuz ama arasıra aksilikler meydana gelebilir bu da canınızı sıkmasın hep önünüz açık olacak diye bir kayde yok önünüze engeller de çıkabilir. Yapacağınız plan ve projeleri için ve geleceğiniz için kenara bir miktar bütçe toparlamanız gerekiyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz