Burçlar Nuray Sayari 17 Mayıs 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 17 Mayıs 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sinirlerinize hakim olmayı denemelisiniz yok yere insanları kırıyorsunuz özellikle de aile bireyleriniz. Olmadık zamanda olmadık yerde bazı konuları açıyor ailenizin veya çevrenizdekilerin hayata karşı tüm iştahlarını kaybettirebiliyorsunuz. Bazenn sizin de kırgınlıklarınız oluyor kırgınlıklarınız geçici bir şekilde çünkü çabuk unutuyorsunuz saman alevi gibisiniz çabucak sönüyorsunuz. Eşinizle veya partnerinizle birlikte bazen gereksiz yere tartışabiliyor kendinizide üzüyorsunuz bunu yaptığınız taktirde kaybeden taraf siz olacaksınız. Harcamalarınıza daha fazla dikkat etmeye özen gösterin çünkü ileriki zamanlarda zorlanan siz olursunuz. 

ASLAN BURCU 17 Mayıs 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kaçmaya çalışsanız da tartışmalardan uzak kalabilmeniz için önce kendinizi sakinleştirmeniz gerekiyor. İş hayatınızda hiç bir şey iyi gitmiyor. iş arkadaşlarınızla birlikte güzel zamanlar geçiriyor ve güzel planlar yapıyorsunuz vaktinizi çok güzel değerlendiriyorsunuz. Hayata karşı enerjinizi asla yitirmeyin siz enerji dolu olmayı seviyor ve çevrenizdeki insanlar da bu kişiler tarafından oluşuyor. Sizin sinirinizi aşırı bozan  veya bozmaya meyilli insanları fark edersiniz bu insanlardan kendinizi uzak tutmaya bakın. Ailenizle birlikte güzel vakit geçirmeye özen gösterin her ne kadar kavgalarınız yüksek olsada iletişim kurmayı ihmal etmeyin.

BAŞAK BURCU 17 Mayıs 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayatınızda bazı eğlencelerin farkına varmalısınız ve korona günlerinde de hayatı sevmeye devam etmelisiniz. Çok zaman kaybetmeden her şeyi daha iyi hale getirmeye bakın.  Sıkıntılarınızla tek başına her şeyin üstesinden gelebilirsiniz ve sıkıntılarınızı da yeneceksiniz buna inanın. Ailenile birlikte iletişiminizi daha da kuvvetlendiremeye özen gösterin aksi taktirde iletişiminiz daha da kötüye gidebilir ve bu ailenizle sorunlara yol açabilir. Arkadaş seçimlerinde daha iyii seçimler yapmaya dikkat ederseniz hiçbir sorun olmayacaktır sizde her konuda kendinize güvenin. Harcamalarınızda daha fazla dikkat edin çünkü harcamalarınıza dikkat etmediğizde sizin için ileriki zamanda sıkıntı olabilir maddi konuda sıkıntıya girmek kimse istemez bu yüzden dikkatli bir şekilde harcama yapın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.