Armağan Çağlayan’ın Kanalına Ece Üner Konuk Oldu İzle

Show Tv’nin çok konuşulan ana haber spikeri Ece Üner , Armağan Çağlayan tarafından hazırlanan ve Youtube üzerinden yayınlanan Gör Beni programına konuk oldu ve Armağan Çağlayan’ın sorularını yanıtladı. Ece Üner çok sevilmesine rağmen kendini iyi bir spiker olraka görmediğini açıkladı.

“Benimdir dediğiniz zaman çok acı çekiyorsunuz… Çünkü gitmesine izin vermediğiniz her şey sizden kaçıyor” “Asıldığın ipe kanın değsin” diyen Ece Üner kimdir?

Ece Üner sunucu ve habercidir.

1981 doğumlu Ece Üner uzun bir süre CNN Türk’te çalıştıktan sonra Habertürk’e geçmiştir. Günümüzde Habertürk’te Enine Boyuna isimli programı hazırlayıp sunmaktadır.

Bir dönem CNN Türk’te genel müdürlük yapan Dinç Üner’in kızıdır. Liseyi Koç Özel Lisesi’nde bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezun oldu. Paris’te Sorbonne Üniversitesi’nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel’de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim aldı.

Üner, kariyerine Avrupa Birliği muhabiri olarak başladı.

Bir süre NTV’de çalıştıktan sonra 2006’da, CNN Türk’ün spor servisinde çalıştı ve haftasonu spor haberlerini sundu.

Mart 2007’de CNN Türk’te Orkun Yazgan ile birlikte Yeni Gün isimli haber programını sunmaya başladı. Ağustos 2009’da Habertürk’ye geçti.

2010’da Olduğu Gibi adlı tartışma programını, 2011’de ise Akşam Raporu isimli haber programını sunmaya başladı.

2012’den beri Enine Boyuna programını sunmaktadır.