11-17 Mayıs Haftalık Burç Yorumları İzle

  0
  51

  Nuray Sayarı Beyaz Tv’de katıldığı Hayatta Herşey Var programında 11 Mayıs 17 Mayıs haftasını tüm burçlar için yorumladı. Bakalım koç, boğa, yengeç, ikizler, aslan, başak, terazi, yay, oğlak, akrep, kova, balık burçları için bu hafta iş aşk ve sağlık konularında neler olacak

  Bu hafta geleceği yönelik planlarınızı, değişen yaşam koşulları karşısında tekrar gözden geçirmek isteyeceksiniz. İletişimin hızlandığı, gün içinde birden çok toplantıya katılabilir, sokaktaki kısıtlanmış özgürlüğe rağmen, sosyal mesafenizi korumak kaydıyla, evden çok dışarıda vakit geçirebilirsiniz. Hafta ortasında kardeş ve yakın akrabalarınızla olan iletişimde hızlı gelişmeler yaşasanız da birçok aksaklıkla ve fikir ayrılığı ile karşılaşabilirsiniz.

  Yönetici gezegeniniz Mars’ın enerjisinin düştüğü Balık burcuna yerleşmesiyle, ayak ve bacaklarınızda aşırı bir yorgunluk hissedebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendiren gıda takviyelerinden destek almayı ihmal etmemelisiniz. Çevrenizi saran alıngan insanlarla baş etmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde ne olursa olsun istikrarlı kararlarınızdan asla vazgeçmemelisiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz