Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 14 Nisan 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı yengec.png

Yengeç Burcu 14 Nisan 2020 Salı Burç Yorumu

Ailenizle yaşayacağınız olası gerginliklerden uzak durmanız gerekiyor. Özellikle çocuklarla geçireceğiniz zamanlarda gergin hareketlerden uzaklaşmanız gerekiyor. Yaşam enerjiinizin yükseleceği ve neşe dolu olacağınız bir gün sizi bekliyor. Özellikle akşam saatlerinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Konforlu bir gün geçirmek için size tavsiyemiz yağlı gıdalar tüketmekten kaçınmanız olacaktır. Birçok açıdan size detek olacak aile büyüklerinizle iletişim kurmakta zorlanmayacağınız bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerinizde ise her zaman yolunda gidecek olan etkinlikler gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Cinsel açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ASLAN.png

Aslan Burcu 14 Nisan 2020 Salı Burç Yorumu

Aslan gibi bir gece geçirmeye hazır olun sevgili krallar. Gündüz işlerinizi bitirip toparlanın, gece sizi mükemmel bir kaç saat bekliyor olacak. Artık hayatınızda bir şeylerin değiştiğini göreceksiniz. Kendinizi ve çevrenizdekileri geliştirecek birçok pozitif durumla karşılaşacaksınız. Yaşam enerjinizin artacağı, sizin için en iyi sonuçların alınmasının mümkün olacağı iş ve özel yaşamlarınızda çok sayıda sürpriz sizi bekliyo. Enerjinizin yerine geleceği, daha pozitif olacağınız bir dönem başlıyor. Aslanlar iş konusunda çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Kariyeriniz için oldukça özel bir dönem başlıyor. Çok güzel gelişmelerin başlangıcındasınız.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı BASAK.png

Başak Burcu 14 Nisan 2020 Salı Burç Yorumu

Maddi konuların ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Geliriniz ve giderleriniz arasındaki dengeyi kurmakta zorlanmazsanız beklediğiniz paraları daha kısa sürede alabilirsiniz. Tasarruflu olmakta zorlanmayacağınız bir dönem başlıyor. Özellikle aile içi ilişkileriniz için beklentilerinizin karşılanmadığını düşünebilirsiniz. Ancak yanlış anlaşılmalara müsait bir gün bu yüzden görüşmelerinizi birkaç gün sonraya ertelemeniz uygun olacaktır. Titizlikle üzerinde duracağınız birçok konu belirleniyor. Uzun zamandı üzerinde çalıştığınız işin başarıyla sonuçlanması için beklediğiniz günler çok yakın. Sürprizli gelişmelerle karşılaşmak için uygun bir gündesiniz. Yükselen başaklar için de akşam saatlerinde güzel etkileşimlerin bulunduğu bir dönem geliyor.