Kova Burcu 29 Mart 2020 Pazar Günlük Yorumu

  0
  23

  Kova Burcu günlük burç yorumu , bugün burç yorumları,

  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarına dair günlük burç yorumları haberimizde.İşyerinizdekiler size her zamankinden daha olumlu bir şekilde yaklaşıyor. Bu elverişli dönemi, ekibinizle birlikte zor işlere girişip başarmak için kullanın. Ekibinizde oluşacak dinamik sayesinde en çetrefilli işlerin bile kolayca üstesinden geleceksiniz.

  Genellikle hayata karşı bakış açıları pozitiftir. İçerisindeki çocuğun getirmiş olduğu heyecan her zaman yüzüne yansıdığı gibi her gelişmelerde bir umut beslemeyi de ihmal etmezler.

  Yaşadıkları kötü tecrübelerine sitem etmek yerine bu tecrübeleri özümseyerek hayatında bir ders çıkarıp geleceğine bir yatırım şeklinde geri dönmesini sağlar. İç dünyası genellikle dağınık bir salon gibi olmuş olsa da aramış olduğu her bir şeyi yine kendi içerisinde bulmakta üstüne yoktur. Saf duygulara fazlasıyla değer verirken aynı değeri karşı taraftan da bekler.

  Özellikle merhamet duygusu yüksek olan kova kadını bağışlayıcı olma konusunda da dikkatleri üstüne toplar. Akıllı davranışları ve kendine vermiş olduğu değer kendisinin en büyük silahıdır. Değer verdiği kişilere karşı yaklaşımları her zaman kendini belli ederken karşısındaki kişiden aldığı değerin ne tarzda olduğunu algılamakta biraz kararsızlık yaşamaya müsaittir. Yetenek gerektirecek konularda başarı oranı yüksek olmasının yanında sakar olması da kova kadınında dikkat çekmektedir. Kendisine karşı yapılmış olan olumsuz yorumlara tepki vermeyi tercih etmez ancak bu yorumlarla kendi kendini bitirmekte bir numaradır.

  Hobileri konusunda sabit bir tercihi olmayıp, ilgi duyduğu alanlar sürekli değişiklik gösterebilir. Aşk ve duygu besleme bakımından kova kadını karşısındaki kişinin tipi veya görünüşünden ziyade kendisine olan ilgisi ve ona karşı yaklaşımına daha fazla önem vermektedir. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz