Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 26 Mart 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

26 Mart 2020 Perşembe Oğlak Burcu Yorumu –

İnatçılık konusunda yine üstünüze yok. Düşünceleriniz haricinde sunulacak olan tekliflere karşı kapalı oluşunuzla da inadınızı belli etmeye fazlasıyla yetiyor. Geçmişinizde bırakmış olduğunuz bazı olayların etkisini ara ara hala yaşıyor olabilirsiniz. İç sesinizin size anlatmak istediği bazı şeyler olabilir. İç sesinizi ara sıra dinlemek size en azından cesaret sunacağını unutmayın. Aşk hayatınızda uzun süredir yaşanan durağanlık yavaş yavaş hareketliliğe meyil alabilir. Karşınıza  çıkacak bir kişi sizi çok derinden etkileyecek ve kendisine karşı besleyeceğiniz duygularla bambaşka birine dönüşebilirsiniz.

26 Mart 2020 Perşembe Kova Burcu Yorumu –

Ev içerisinde uzun süre vakit geçiriyorsanız artık farklı aktiviteler arayışına giriyor olabilirsiniz. Özellikle rutin iş hayatından uzaklaşan kova burçları işlerine olan özlemi sürekli dile getirebilir. Yanlış yapmaya müsait durumlar karşısında soğukkanlı olmanız gerekecek. Hayatınızda bir takım değişiklikler yapabilmek için atacağınız bazı adımlar olacaktır. Ancak bu adımları atmadan önce iki kere düşünmeniz gerekebilir. Çünkü karar alma konusunda aceleci bir yapıya sahipsiniz. Çevreden alacağınız bazı kötü haberler karşısında negatif enerjiyle dolabilirsiniz. Bu yüzden mümkün olduğunca stresli ortamlardan uzak durmaya özen gösterin.

26 Mart 2020 Perşembe Balık Burcu Yorumu –

Alacağınız kararlar için uzun süre düşünen ve yavaş adımlar atan bir karaktere sahipsiniz. Bu yüzden de gün içerisinde hızlıca akıp giden olaylar karşısında ayak uydurmakta güçlük çekebilirsiniz. Hızla gelişen günlerin ritmine uyum sağlamanız sizin için faydalı bir müdahale olacaktır. Diğer zamanlarınıza nazaran bugün agresif yanınız daha da artış gösterebilir. Gün içerisinde telefonunuz sürekli çalabilir ve aranabilirsiniz. Ancak bu durum sizin pek fazla hoşunuza gitmeyebilir. Kendinizi her ne kadar yorgun hissedecek olsanız da tamamlamanız gereken işleriniz için gereken mücadeleyi vermekten çekinmeyeceksiniz. Maddi borçlarınız son zamanlarda canınızı sıkacak olsa da bu borçları çözüme kavuşturmaya çok yakınsınız.