Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 26 Mart 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

26 Mart 2020 Perşembe Terazi Burcu Yorumu –

Geleceğiniz için yapmış olduğunuz planlar sadece plan halinde kalması size rahatsızlık hissi yaratmaya başlayabilir. Aklınızdakileri faaliyete koyabilmek için uygun zamanı arıyor olabilirsiniz.  Fazla alternatife sapmayan bir kişiliğe sahip olmanıza rağmen gündemdeki olayların getirdiği zorunluluklardan sıkılmaya başlayabilirsiniz. Birlikte fikir alışverişi yaptığınız kişi veya kişilerle bir araya gelmek için uygun bir gün olabilir. Finansal konularda kendinizi diken üstünde hissedebileceğiniz bir gün. Maddi durumunuz umduğunuzdan da aşağı seviyelerde olabilir. Bu yüzden tasarruf etmeye yönelmenizde fayda olacaktır. Yakın çevreniz tarafından alacağınız bazı haberler sayesinde mutluluğunuza mutluluk katılacak.

26 Mart 2020 Perşembe Akrep Burcu Yorumu –

Son günlerde oldukça sıkıcı günler geçirdiğinizi düşünecek olsanız da keyfinizi yerine getirecek anlara şahit olacaksınız. Sizinle eğlenmeyi tercih eden kişileri kırmaktan çekinmeye özen gösterin. Çünkü çevrenizdeki kişilere karşı yaklaşımlarınızı tartmakta güçlük çekebilirsiniz. Maddi konularda oldukça dar bir pabuca ayak atabilirsiniz. Elinizdeki kaynağın üstünde yapacağınız her türlü harcama gelecek günlerdeki planlamalarınızı kötü bir bozguna uğratacaktır. Kötü düşüncelerinizi bir kenara bırakmanın tam zamanı. Aklınızda kurmuş olduğunuz her türlü kötü senaryo sizi yavaşlatacağını unutmayın. Bu aralar pozitif düşünmek için oldukça uygun bir dönem olacak.

26 Mart 2020 Perşembe Yay Burcu Yorumu –

Var olan işlerinizle ilgilenmek gözünüzde olduğundan daha fazla büyüyebilir. İçinizdeki çocuğun dışarı çıkmak istediği bir döneme adım atıyor olabilirsiniz. Hal ve hareketlerinizi garipseyen kişilerden uzak durmak iyi bir tercih olabilir. Çünkü içinizdeki bu çocuk sevinci çok çabuk kırılganlık yaşayabilir. Üstünüze yığılmış sorumluluklardan uzaklaşmaya çalışacak olsanız da bunların peşini bırakmayacağını bilmelisiniz. İletişim kurduğunuz kişilerden alacağınız bilgiler umduğunuzdan daha fazla şekilde işinize yarayacaktır. Kariyeriniz konusundaki planlamalarınızı biraz daha ileri bir zamana erteleyebilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız bazı haberler sizin için önemlilik seviyesi yüksek olabilir.