Burçlar Nuray Sayari 26 Mart 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

26 Mart 2020 Perşembe Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Günlük yaşantınız içerisinde bir takım yapmış olduğunuz bazı hatalar geri dönüşü olmayan çıkmazlara sürükleyebilir. Endişelenmeye gerek duymayacak gibi gözükecek olsa da harekete geçmeniz gerekecektir. Hayalinizde kurmuş olduğunuz dünya sizin için muhteşem gelebilir. Ancak günlük yaşantınızı biraz daha gerçekçi yaşayıp somut adımlar atarak sürmeniz iyi bir hamle olacaktır. Sık sık yaptığınız bazı aktivitelerden bu aralar uzaklaşabilirsiniz. Yorgunluk ve streslilik durumu canınızı sıkacaktır. Moralinizi negatif yönden pozitif yöne çevirmek için sevdiğiniz işlerle ilgilenmelisiniz. Fedakarlık gerektirecek konularda sizden beklenecek olan özveriyi boşa çıkarmayacağınız bir gün olacağından dolayı saygınlık kazanmış kişiler tarafından tebrik edilebilirsiniz.

26 Mart 2020 Perşembe Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

İş hayatınızda yapmış olduğunuz çalışmalar ve yürütmüş olduğunuz bazı önemli projeler sizi heyecanlandırabilir. Bu heyecanınızın var olması iyi bir durum iken bunun dozunu ayarlayamamanız halinde durum tam tersine dönebilir.  Bu yüzden karakterinizde var olan sabırsızlık ve acele davranma içgüdülerinizi dizginlemelisiniz. Sağlık açısından almış olduğunuz tedbirler çevrenizdeki kişiler tarafından örnek alınacak tarzda. Bu konudaki bilgilerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Ancak çevrenizde bulunan ve sorumsuz davranışlar sergileyen kişilere karşı göstereceğiniz tepki umduğunuzdan daha yüksek dozda olabilir.

26 Mart 2020 Perşembe Başak Burcu Yorumu –

Her ne kadar çalışmaya meraklı bir karakteriniz var olsa da işe koyulma konusunda güçlük çekebilirsiniz. İç dünyanızda sizin adınıza konuşan iç sesiniz bu aralar hiç susmayabilir. İçinizdeki bu gürültü sabır seviyenizi bir hayli zorlayacaktır. Kafanızın içindeki bu düşüncelerden kaçma isteğinizde aynı ölçüde artış gösterecektir. Günlük yaşantınızda kendinize düşen işleriniz ve sorumluluklarınızı yerine getirmenin haricinde herhangi bir yükün altına girmek sizi yorabileceğini unutmamalısınız. Ruhunuzun dinlenmeye ihtiyacı olabilir. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla sık sık görüşen biriyseniz şu sıralar mesafe koymayı düşünebilirsiniz.