Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 25 Mart 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

25 Mart 2020 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumu –

Son günlerde çevrenizdeki kişilerden almış olduğunuz yoğun ilgi sizde bir bayatlama hissi yaratabilir. Bu his dolayısıyla da bu kişilerden uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü çevrenizdeki kişilerle ilgilenmek yerine kendinize ait olan bir takım sorumluluklarınıza yönelmek sizin için daha cazip gelecektir. Hayatınızda yerine oturmamış bazı parçaları düzene sokmak hedefleriniz arasında. Ancak sosyal çevrenize de biraz önem vermeniz hiçte fena olmayacaktır. İş hayatınızda ise kendinizi ön planda gösterebilmek için yapacağınız çalışmalarınız başarısızlığa uğrayacak olsa da pes etmemeyi öğreneceğinizden şüpheniz olmamalı. Bu aralar daha fazla düşünerek hareket etmek sizin yararınıza olacak.

25 Mart 2020 Çarşamba Kova Burcu Yorumu –

Hayallerinizde oluşturmuş olduğunuz planlarınızı faaliyete alabilmek için uygun bir güne adım atacaksınız. Gününüzün sıkıcı olduğunu düşünmekten uzak bir gün geçirecek olmanız başarı oranınızı daha da arttıracaktır. Etrafınızdaki insanlardan alacağınız moral ve motivasyon sayesinde özgüveninizdeki artışı hissedeceksinizdir. Maddi ve çalışma konularında şansınızın size güleceği gün geçirebilirsiniz. Uzaktan bakmış olduğunuz bazı konuların aslında size yakın olduğunu fark ettiğinizde ilgili durum için geç kalınmışlık hissi oluşabilir. Ancak her nereden başlanılırsa başlansın sizin için kar olacak. Aşk hayatınız açısından bir birlikteliğiniz söz konusu ise partnerinizin yapacağı bazı uyarılar söz konusu olabilir. Bunları dikkate almak iyi bir tercih olabilir.

25 Mart 2020 Çarşamba Balık Burcu Yorumu –

Maddi sıkıntıların gündemde olabileceği bir güne adım atıyor olabilirsiniz. Zor zamanı düşünerek  kenara koymuş olduğunuz birikimler var ise ihtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkarmak için tam zamanı. İş hayatınızda geleceğinizi iyi yerlere taşıyabilecek fırsatlar gündeme gelebilir. Bu fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde beklentinizin üstünde yol kat edebilirsiniz. Aile içerisinde yaşamış olduğunuz bazı tatsızlıklar var ise bunları orta noktayı koruyarak çözüme kavuşturabilmeniz mümkün. Kendi adınıza karar verme konusunda güvensizlik problemi yaşıyor olsanız da bunun üstesinden gelebileceğinizi unutmamalısınız.