Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 25 Mart 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

25 Mart 2020 Çarşamba Terazi Burcu Yorumu –

Kendinize zaman ayırmak adına fazlasıyla müsait bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle aile ferleriyle birlikte uzun zamandı yapamadığınız aktiviteler için iyi bir fırsat olacaktır. Aşk hayatınızda bir takım hareketlenmeler yaşıyor olacak olsanız da bir süre daha yalnız kalmayı, kendi içinizden geçenleri yapmayı tercih edebilirsiniz. İş hayatınızda geçmişten beri fazla önemi olmadığını düşündüğünüz ancak birikmiş olan işlerinizi hafifletmeyi düşünebilirsiniz. Maddi konularda sıkışıklıklar baş gösterebilir. Maddiyatınıza diğer günlerinize nazaran daha fazla önem göstermelisiniz. Yakın arkadaşlarınızla iletişim halinde olabilir, görüşemediğiniz kişilerle telefon aracılığıyla hasret giderebilirsiniz.

25 Mart 2020 Çarşamba Akrep Burcu Yorumu –

Son zamanlarda hayatınız git gide rutine sarmış olabilir. Bu dönem içerisinde neler yapacağınız konusunda fikirleriniz olsa da faaliyete geçirmek bakımından biraz üşengeçlik söz konusu olabilir. Üstünüzdeki hantallığı yenemediğiniz takdirde harekete geçmeniz bir hayli zor olacaktır. Yakınlaşan borçlar ve fatura ödemeleri sizi derin düşüncelere sürükleyecek olsa da maliyenizi iyi ayarlamanız, biraz daha tasarrufa yönelmeniz halinde problemi kolayca atlatabileceğinizi bilmenizde fayda var. Yeni aktiviteler ve yeni hobiler edinmek için arayışa girebilirsiniz. Edineceğiniz hobileriniz sizi geliştirmesiyle birlikte zamanınızı da iyi değerlendirmek için güzel fırsat olacaktır. Yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızdan bu aralar uzaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Yarına mutlu haberlerle kalkmanız muhtemel.

25 Mart 2020 Çarşamba Yay Burcu Yorumu –

Bu aralar sizin için olduğundan daha fazla gergin ve stresli bir dönem olabilir. Etrafınızda duran nesne veya kişilerin yaymış olduğu negatif enerjiyi bünyenize katmaya çok müsait olabilirsiniz. Bu yüzden olabildiğince size iyi gelecek şeylerle ilgilenmeniz daha iyi olacaktır. Gününü yoğun bir şekilde yaşayan yay burcu iseniz gecelerinizi kendinize dinlenmek için ayırmak iyi bir tercih olacaktır. Maddi açıdan sıkıntıya düşebilirsiniz. Lakin yakın çevrenizdeki dostlarınız bu durumda sizi desteklemek için var olacaktır. Böylece size kimin daha yakın olduğunu daha net bir şekilde görebileceksiniz. Kendinizi hazır hissetmediğiniz herhangi bir konuda bile atılımlarda bulunmamalısınız.