Burçlar Nuray Sayari 25 Mart 2020 Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

25 Mart 2020 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Son zamanlarda gerçekleşen olaylar karşısında normalinden fazla duygusal olabilir, olaylara bakış açınız her zamankinden daha farklı bir biçimde olabilir. Duygularınızı dışarı yansıtmamanız konusunda kendinizi biraz daha geliştirmeniz sizin için önem taşıyor. Çünkü sizi üzmek isteyen kişi veya kişilere kendiniz hakkında zafiyet bırakmış olacaksınız. Aşk hayatınızda yüzünüzün gülmesine neden olacak haberler yakın zamanda kulağınıza gelecektir. İlgi duyduğunuz kişiden alacağınız hediyeler veya duyacağınız güzel sözler kalbinizin hızlanmasına neden olacaktır. Sosyal çevrenizdeki kişilerden uzaklaşma isteğinizle yakın arkadaşlıklarınızı da koparabileceğinizi unutmamalısınız. Düşünmek için bulduğunuz her fırsatı kendinizi geliştirmek için harcamanızda fayda olacaktır.

25 Mart 2020 Çarşamba Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Son zamanlarda merhamet duygunuzda azalmalar söz konusu olabilir. Kişi veya kişilerin üstünüzde bırakmış olduğu etki sizi buna itecektir. Ancak özünüzde böyle bir insan olmadığınızı hatırlamalısınız. İşinizde hızlı hareket etmeye çalışabiliriniz. Lakin bu acelecilik sizi mutlak bir yanlışa sürükleyebileceğini unutmamalısınız. Eğitim hayatınızda son zamanlarda yaşamış olduğunuz aksaklıklar sizi düşünceye itecek olsa da telafisini bir şekilde kendiniz bulabileceksiniz. Kendinizi oyalayacak bazı hobiler edinebilir, sosyal medya ile çok sıkı bir ilişki içerisine girebilirsiniz. Sağlık konusundaki tedbirleriniz iyi bir tutum olmuş olsa da hastalık seviyesine gelecek titizliğiniz biraz aşırıya kaçabilir.

25 Mart 2020 Çarşamba Başak Burcu Yorumu –

Geçmişinizde bırakmış olduğunuz hatıralar ve yaşamış olduğunuz olaylar gün içerisinde sık sık aklınıza yansıyabilir. Geçmişinize takılı kalıyor oluşunuz günlük hayatınızdaki işlerinize engel olabilir. Sağlık konusunda almış olduğunuz tedbirler sizin için her ne kadar yeterli olacak şekilde gözükse de biraz daha sağlığınıza önem vermeniz gerekebilir. Bugün alacağınız bazı kararlar yakın geleceğinizdeki gelişmeleri de etkileyebilir. Düzene koymaya çalıştığınız işleriniz sanki size inat edermişçesine daha kötüye gidiyor gibi gelebilir. Ancak endişe etmeyin. Yakın zamanda beklediğiniz iyi haberler ve iyi gelişmeler sizinle birlikte olacak.