Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 24 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

24 Mart 2020 Salı Oğlak Burcu Yorumu –

Kararlarınızı o kadar hızlı veriyorsunuz ki küçük ve olumsuz detayları gözden kaçırıyorsunuz. Kaçırdığınız detaylar bugün karşınıza daha büyük bir sorun olarak karşınıza çıkacaktır. Hazırlıklı olsanız iyi olacak. Yaşadığınız bu durum size bir tecrübe olsun ve mantıklı şekilde az hatayla atlatmaya çalışın. Öfke ve stres size daha kötü şeyler yaşatacaktır. Dikkatli olun. Maddi olarak çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz. Bu dönemi de mantığınızı kullanarak kolayca atlatacaksınız. Size yardım etmek isteyen insanlardan yardım almaktan çekinmemelisiniz. Aileniz sizin fikirlerinize bugün çok daha fazla önem verecektir, onlarla fikirlerinizi paylaşın. 

24 Mart 2020 Salı Kova Burcu Yorumu –

Geçmişe duyduğunuz özlem gün geçtikçe artarak devam ediyor. O günleri hatırlayarak çok mutsuz oluyorsunuz. Yakın akrabalarınızla yaşadığınız bazı üzücü olaylar bugün gün yüzüne çıkabilir. Onlara karşı kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Bugün ruh halinizin çok iyi olmayacağını söyleyebiliriz. Kendinizi karamsar ve kaygılı hissedeceksiniz. Yaşadığınız bu durum sosyal hayatınızı da olumsuz yönde etkileyecektir. Sakin olmalısınız. Önünüze bazı fırsatlar gelebilir. Önünüze gelen fırsatları hemen reddetmemeli ve değerlendirmeye çalışmalısınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atacağınız bir gün olabilir. Maddi olarak gelirinizden daha çok harcama yapıyorsunuz. Biraz daha dikkatli olmalısınız. 

24 Mart 2020 Salı Balık Burcu Yorumu –

Bugün kişisel gelişiminiz için çok güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Ailenizdeki kişiler ve arkadaşlarınız istediğiniz şeyleri gerçekleştirmeniz için sizden desteğini eksiltmeyeceklerdir. Bu süreçten sonra onlara karşı daha anlayışlı davransanız çok iyi olacak. Sizi destekleyen insanların sizin hayatınızda söz sahibi olmaya hakkı yok unutmayın. İnsanların sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Aşk hayatınızda sizi tartışmalı günler bekliyor. Partnerinizle tartıştığınızda o anki sinirinizle ağzınıza gelen her şeyi söylüyorsunuz. Siz unutsanız da partneriniz söylediklerinizi unutmuyor. Bu özelleğinizden vazgeçseniz çok iyi olacak. Maddi anlamda harcamalarınız gün geçtikçe artıyor. Dikkatli olmalısınız.