Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 24 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

24 Mart 2020 Salı Terazi Burcu Yorumu –

Bugün sizin için normalde olduğunuzdan çok daha enerjik hissettiğiniz bir gün olacak. İçinizdeki enerjiyi dışarı çıkarak değerlendirebilirsiniz. Partnerinizle bir aktiviteye dahil olabilir ya da spor yapabilirsiniz. Enerjinizi paylaşmaktan çekinmemelisiniz. Çalışma hayatınızda da her şey yolunda gidiyor. Siz elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Her an sizin için bir mevki kararı gelebilir. Çok mutlu olacaksınız. Yakın çevrenizden birkaç kişi sizi çok kıskanıyor olabilir. Siz bu kişileri çok iyi tanıyor ve arkanızdan söylenenleri de tahmin ediyorsunuz. Kulağınıza söyledikleri geldiğinde onlarla yüzleşmelisiniz. Fakat yine de tartışmalardan kaçınsanız iyi olacak. 

24 Mart 2020 Salı Akrep Burcu Yorumu –

Çalışma hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz ve bu sorunların çözümünü bir tülü kimse bulamıyor. Biraz daha oturup düşünmeli ve en mantıklı yolu bulmaya çalışmalısınız. Uzun zamandır kimsenin bulamadığı çözümü siz birkaç saat düşünmeyle bulacaksınız. Bunun geri dönüşünü hem maddi hem de manevi olarak alacaksınız. Bugün zeka seviyenizin çok yükseklerde olacağı birgün olacaktır. Bu şansı iyi değerlendirseniz sizin açınızdan çok güzel gelişmeler olacak. Sizi örnek alan pek çok kişi  var etrafınızda bu da sizi daha çok motive ediyor diyebiliriz. Uzun zamandır planladığınız seyahatleri ertelemek zorunda kalabilirsiniz. 

24 Mart 2020 Salı Yay Burcu Yorumu –

Kendinizi özgür hissetmek istiyor olabilirsiniz. Bunu göstermek için de pek çok kişiye karşı tavrınızı değiştirebilirsiniz. Herkes sizin ne yapmaya çalıştığınızı anlayacaktır. Yakın çevrenizde söyledikleri ile yaptıkları uyuşmayan pek çok insan bulunuyor. Onlarla da iletişimi kesmek için elinizden geleni yapacaksınız. Sizin için en iyisi bu olacak çünkü bu kişilerden zarar görmeniz de mümkün. Çalışma hayatınızda oldukça güzel gelişmeler ve fırsatlar sizi bekliyor. Fırsatları değerlendirirken en mantıklı olanı seçmeye özen gösterseniz iyi olacak. Maddi olarak zor bir dönemden geçiyorsunuz. Harcamalarınıza daha çok dikkat etseniz iyi olacak.