Burçlar Nuray Sayari 24 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

24 Mart 2020 Salı Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Bugün sizin için çok iyi bir gün olmayacak diyebiliriz. Günün ilk saatlerinde bir telefon alacaksınız. Bu telefon ya ilişkiniz ya da sağlığınız konusunda olacaktır. Ve hiç iyi haberler almayacaksınız. Her iki durumda da öncelikli olarak kendi sağlığınızı düşünmeniz çok önemli olacak. Kendinizi sakinleştirmeli ve sonra çevrenizdekilerle durumu paylaşmalısınız. Geçmişte yaşadıklarınızı artık geride bırakma zamanı geldi. Onlara takılı kaldıkça daha çok dibe batıyorsunuz. Yeni başlangıçlar yapmalısınız. Çalışma hayatınızda bazı haksızlıklar yaşıyorsunuz. Hem kendiniz hem de arkadaşlarınız için bunu dile getirseniz çok iyi olacak. Kimseden çekinmeyin. 

24 Mart 2020 Salı Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Bugün kendinizi tamamen bir huzur içerisinde hissedeceksiniz. Yaptığınız hiçbir şeyden pişman olmayacak ve kendinizi rahatlatmak için geçmişe takılıp kalmaktan kurtulacaksınız. Hayatınızda her şey yolunda gidiyor bunun bilincindesiniz ne olursa olsun kendinizi üzmeyeceksiniz. Huzur bulacağınız aktivitelerde bulunacaksınız. Aşk hayatınızda ise her şey yolunda gidiyor. İçerisinde bulunduğunuz ruh hali dolayısıyla da bu mutluluğunuz gün geçtikçe katlanacak gibi gözüküyor. Partnerinizle olan ilişkinizin resmiyete binmesinden çok korkuyor ve endişeleniyorsunuz. Ona olan sevginiz korkularınızında üstesinden gelecektir. Korkmayın ve ona bir adım da siz atın. Maddi harcamalarınıza daha .çok dikkat etmelisiniz. 

24 Mart 2020 Salı Başak Burcu Yorumu –

Bugün sizin için yenilikler günü olabilir. Yeni kararlar verecek ve o kararları uygulamak için kendinizi çok hazır hissedeceksiniz. Falat yeni kararlar verirken ve bu kararı uygularken yanlış yapmamaya çok büyük özen göstermeniz gerekiyor. Bu nedenle oturup artısıyla eksisiyle hepsini düşünmelisiniz.Aşk hayatınızda ise eski ilişkinizle ilgili bir takım düşüncelere varabilirsiniz. Aşık olduğunuz ve bir türü unutamadığınız birisinin haklı yanlarının olduğunu düşünüyorsunuzç Oturup beklemek yerine onunla iletişime geçmek en doğrusu olacaktır. Fakat bunu yapmadan önce de düşünseniz iyi olacak çünkü buna hazır olup olmadığınızı düşünüyorsunuz.