Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 23 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

23 Mart 2020 Pazartesi Oğlak Burcu Yorumu –

Çalışma hayatınızda yerinizde saydığınızın bir an önce farkına varmalısınız. Aynı mevkide çalıştığınız kişiler sizden daha az yetenekli olmalarına rağmen mevki atlamaları an meselesi diyebiliriz. Artık kendinize gelmelisiniz. Yeniliklere ve risklere açık olun. Risk almaktan korkarsanız yerinizden saymaya devam edersiniz unutmayın. Hayatınızdan tamamen çıkarmak istediğiniz bazı insanlar var. Bugün onların yüzüne görüşmek istemediğinizi söyleme cesaretinde bulunabilirsiniz. Onları hayatınızdan çıkarmak istemenizin nedeni ise tamamen dedikodu yapmalarından kaynaklanıyor. Kısa zamanda ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varacaksınız. İnsanlara karşı kırıcı olmaktan çekinmelisiniz. Özellikle sevdiklerinize karşı. 

23 Mart 2020 Pazartesi Kova Burcu Yorumu –

Bugün çalışma hayatınızda zorlu bir süreç yaşayacağınızı söyleyebiliriz. Yaşayacağınız sorunlar çalışmalarınızı tamamen alt üst edecek ve bu durumu değiştirmek için çok uzun bir süre uğraşacaksınız. Çalışmalarınızı bir düzene koyar ve planlı yaparsanız her şey daha da kolay bir hal alacaktır. Başınız çok ağrıyacak fakat bir şekilde bu işin içerisinden çıkacaksınız. Aklınızda bazı girişimleriniz var. Bu girişimlerinizi gerçekleştirmek için bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatları elinizden ne kadar iyisi geliyorsa o kadar iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Yapacağınız şeyleri çevrenizdeki insanlara danışarak onlarında fikrini alabilirsiniz. Harekete geçin. 

23 Mart 2020 Pazartesi Balık Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızda çok düşünceli olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Partnerize karşı olan duygularınızı sorguluyorsunuz. Onu yeterince sevip sevmediğinizi ölçüyorsunuz. Aynı şeyi onun için de düşünüyor olabilirsiniz. Bir an önce kararınızı vermeli ve partnerinizle bu durumu paylaşmalısınız. Kendinizi bir şeyi sürdürmek zorunda gibi hissetmemelisiniz. Her şey yavaş yavaş yoluna girecek. Çalışma hayatınızda ise aklınızdaki durumlardan tamamen arındığınız ve oldukça keyifli bir gün geçireceksiniz. İş hayatınızdaki verimliliğiniz sizi motive edecek ve sosyal hayatınızda da oldukça başarılı bir gün geçireceksiniz. Huzurlu bir gün bitimi istiyorsanız ailenizle vakit geçirmelisiniz.