Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 23 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

23 Mart 2020 Pazartesi Terazi Burcu Yorumu –

İnatçılığınız ve hırsınız sizi bugün olumsuz yönde etkileyen iki özelliğiniz olacaktır. Kendinize hakim olmayı öğrenmelisiniz. Duygularınıza en azından sevdiklerinizin kalbini kırmamak için bir sınırlandırma getirebilirsiniz. Bugün normalde yaptığıızdan daha farklı şeyler deneyimlemeniz de mümkün olacaktır. Bazı sıkıntılarınız var fakat siz her sıkıntıdan kendinize bir ders çıkarıyor ve kolaylıkla işin içinden sıyrılabiliyorsunuz. Yani sorunlar yaşasanız da çok fazla kafanıza takmayacak ve hemen kurtulacaksınız. Aşk hayatınızda ise her şey yolunda gidiyor. Partnerinizi mutlu etmek istiyorsanız ona küçük sürprizler yapabilir ve romantik eylemlere bulunabilirsiniz. Geç kalmayın.

23 Mart 2020 Pazartesi Akrep Burcu Yorumu –

Bugün sizin için en büyük sorun zaman olacak diyebiliriz. Sürekli olarak ertelediğiniz işlerin hepsi bugüne kalacak ve hepsini bugün bitirmeye çalışacaksınız. Her zaman ağır geçen zaman size bugün çok hızlı geçecek hatta nasıl geçtiğini bile anlayamayacaksınız. Hiçbir şeye vakit bulamayacak hatta yemek yemek için bile zaman bulamayacaksınız. Yaptığınız her şey sizin için vakit kaybı gibi gelecek ve işe dönmek zorunda kalacaksınız. Panik yapmamalı ve düzenli çalışmalısınız. Bu şekilde işleriniz daha kolay bitecektir. Aşk hayatınızda ise ilişkiniz iyi olsa da bugün ona zaman ayırmanız mümkün olmayacak. 

23 Mart 2020 Pazartesi Yay Burcu Yorumu –

Bugün sizin için tamamen kararsızlıklarla dolu bir gün olacak diyebiliriz. Hatta bu kararsızlık daha günün ilk saatlerinde etkisini gösterecek ve ne giyeceğinize bile zor karar vereceksiniz. Gün boyunca kararsızlığınızın nedeni aklınızla kalbiniz arasında kalmanız yüzünden meydana gelecek. Hangi olayda duygunuzu hangi olayda mantığınızı kullanmanız gerektiğine bir türlü karar veremiyorsunuz. Aslında bu pek sizin davranışınız değil sadece gezegenlerden etkileniyorsunuz. Karar verme aşamasında ise iyice düşünmeniz çok önemli. Size birisi bir şey söylediğinde ondan zaman istemeli ve kararınızı ona göre vermelisiniz. Bu dönemi ne kadar az zararla atlatırsanız o kadar iyi diyebiliriz.