Burçlar Nuray Sayari 23 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

23 Mart 2020 Pazartesi Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Çalışma hayatınız açısından oldukça zor bir gün olacak diyebiliriz. Yapmanız gereken bazı sorumluluklarınız var ve bu sorumlulukları baya bir geciktirmişsiniz. Son anda da hepsini bitirmeye çalışacaksınız. O yüzden çok fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. Çalışırken stres yapmamaya ve kendi sağlığınızı olumsuz yönde etkilememeye dikkat etmelisiniz. Siz bu durumla uğraşırken partneriniz sürekli şikayet edecek ve sizin canınızı sıkacak. Ona yaşadığınız durumu anlatsanızda bir türlü anlamıyor ve şikayet etmeye devam ediyor. Belki de onu da yaptığınız işe dahil etmeli ve yardımını almalısınız. Böylece sorunlar çözülmüş olacaktır. 

23 Mart 2020 Pazartesi Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Sürekli olarak geçmişe dair bir özlem duyuyorsunuz. Yaşadığınız bu özlem bugün geçmişe dair yaşadığınız bir gelişmeyle tamamen son bulacak. Çok istediğiniz şeyler yavaş yavaş gerçekleşiyor. Çok yakın arkadaşlarınız bugün size bir şeyler anlatabilir hatta sırlarını bile verebilir. Duyduklarınıza çok şaşıracaksınız adeta ağzınız açık kalacak diyebiliriz. Aşk hayatınızda ise durum biraz karışacak gibi gözüküyor. Aşkınız dolu dizgin devam etse de sık sık tartışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Tartışmaları ortadan kaldırmak için partnerinizle anlaşma yoluna gidebilirsiniz. Biraz sakin olun ve alttan almaya çalışın. Unutmayın, bu dönem geçici. 

23 Mart 2020 Pazartesi Başak Burcu Yorumu –

Aşk hayatınız açısından oldukça zor ve yorucu bir gün olacak diyebiliriz. Partnerinizin artık sizi sevmediğini ve size ilgi göstermek istemediğini düşünüyor olabilirsiniz. Bu zamana kadar etmediğiniz kadar büyük bir kavga etmeniz de mümkün. Onu anlamaya çalışmalısınız. Anlattıklarını biraz düşünmeli ve ondan sonra kararınızı vermelisiniz. Aksi takdirde sizi çok seven birisini yok yere kaybedebilirsiniz. Dikkatli olun. Tüm olumsuzluklara karşı sakinliğinizi korumanız çok önemli. Unutmayın hiçbir zaman öfke bir şey kazandırmaz. Çalışma hayatınızda bitirmeniz gereken işler bulunuyor. Planlı şekilde çalışırsanız her şeyin üstesinden geleceksiniz endişe etmeyin.