Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 22 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

22 Mart 2020 Pazar Oğlak Burcu Yorumu –

Bugün normalde olduğunuzdan daha olumlu birisi olacaksınız. Herkes bir şeylerden şikayet ederken siz onları duymayacak ve her şeyin ne kadar iyi olduğundan bahsedeceksiniz. Aslında normal insanlarda ara ara olan mutluluk dönemi sizde çok uzun zamandır olmuyordu ve bu dönem sizin için oldukça önemli olacak. Çalışma hayatınızda yurtdışı kaynaklı kişilerle iletişim araçları ile iletişime geçme durumunda kalabilirsiniz. İşinizi kusursuz şekilde bitirmek için her şeyi detaylı düşünmelisiniz. Belki de bu bağlayacağınız iş size bir mevki kazandırabilir. Resmi işlemler ile ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzun zamanınızı alacak. 

22 Mart 2020 Pazar Kova Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızda çok mutsuzsunuz. Mutsuzluğunuzun nedeni ise bir türlü karşınızdaki kişiye açılamamış olmanızdan kaynaklanıyor. Cesaretinizi toplamalı ve ona açılmalısınız. Aksi takdirde uzun bir süre aşk hayatınız durgun olarak devam edecektir. Hem o da size bazı davranışlarıyla mesaj veriyor olabilir. Hareketlerine daha çok dikkat edin. Çalışma hayatınızda ise çok çalışkan olmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Her an mevkilerde bir değişiklik olabilir bu nedenle de yöneticilerinizin gözüne girmeniz önemli. İşiniz hakkında ne kadar yeteneğiniz varsa bu dönemde öne çıkarsanız iyi olacak. Maddi olarak parlak bir dönemdesiniz. 

22 Mart 2020 Pazar Balık Burcu Yorumu –

İnsanlar yaptığınız doğru da olsa yanlış da olsa konuşacaklar ve mutlaka sizi sevmeyen birileri sizi eleştirmek için bir şeyler söyleyecek bunu unutmamalısınız. O yüzden attığınız adımları geri dönmek zorunda hissetmeyin kendinizi. İçinizden nasıl yaşamak geliyorsa öyle yaşamalısınız. Sonuçta bu tamamen sizin hayatınız. Çalışma hayatınızda oldukça güzel bir dönem sizi bekliyor. Ytenekleriniz ve sabrınızla diğerlerinin arasında fark edilir olacaksınız. Bu da sizin motivasyonunuzu çok yükseklere çıkartacaktır. Bir konu hakkında önünüze çokça seçenek sunulabilir. Hangisini seçeceğinize de tek başınıza karar vereceksiniz. Doğru karar için kalbinizi dinleyin.