Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 22 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

22 Mart 2020 Pazar Terazi Burcu Yorumu –

Çok uzun bir süredir sürekli aynı şeyleri yapıyorsunuz ve hayatınıza dair hiçbir yeni gelişmeye adım atmıyorsunuz. Üzerinizdeki bu ağırlı atmalı ve artık harekete geçmelisiniz. İçinizde bulunan enerjiyi gün yüzüne çıkarın ve hareketsizliğinzin sizi bitip tüketmesine izin vermeyin. Üstelik çok şanslı bir döneme de giriş yapıyorsunuz. Bu sıralar aklınızdan ne geçirseniz bunu gerçekleştirmek için bir fırsat yakalayacaksınız. Bu da size çok iyi hissettirecektir. Fakat bu durum geçici elinizi biraz çabuk tutsanız iyi olacak. Çalışma hayatınızda ise gergin bir hava hakim olacak. Çalışma arkadaşlarınızla tartışmalar olabilir. 

22 Mart 2020 Pazar Akrep Burcu Yorumu –

Sizi oldukça yorgun hissettirecek yoğun bir döneme hazır mısınız? Üstelik bu yoğunluk tek taraflı da olmayacaktır. Hem özel hayatınız hem de iş hayatınız sizi adeta uyutmayacak derece stres yaptıracak. İş hayatınızda çok önemli kararlar vermeniz gereken bir gün olabilir. Bu karar öyle bir karar olacak ki ya çok kazanacaksınız ya da çok kaybedeceksiniz. Bunun stresi sizi adeta sarıp sarmalayacak. Sakin olmalı doğru kararı vermeye çalışmalısınız. Aşk hayatınızda ise karşılıklı etkileşimde olduğunuz birisi var. Fakat aşka hazır mısınız onu da tam olarak bilmiyorsunuz, iyi düşünmelisiniz. 

22 Mart 2020 Pazar Yay Burcu Yorumu –

Almanız gereken çok önemli kararlar var fakat siz o kararları hiç düşünmeden vermek istiyorsunuz. Yakın çevrenizden bu konuda uyarılar alabilirsiniz. Onlara biraz olsun kulak assanız iyi olacak. Kötü bir sonuç elde etmek istemiyorsanız daha temkinli olmalısınız. Maddi olarak çok güçleneceksiniz. Nasıl olacak sorusunu sorduğunuza çok eminim. Aklınızda bulunan girişimi gerçekleştirecek ve bu girişimden çok büyük kazançlar elde edeceksiniz. Üstelik çok kısa bir sürede olacak bunlar siz bile bu kadarına şaşıracaksınız. Kazanılan bu paranın sizi şımartmasına izin vermeyin ve elinizdeki parayı yatırımlarla değerlendirmeye çalışın.