Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 22 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

22 Mart 2020 Pazar Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyo fakat bazı davranışlarınızı düzeltmezseniz her şey alt üst olabilir. Hem siz hem de partneriniz birbirinizin önceki aşk hayatını çok fazla merak ediyorsunuz. Birbirinize anlattığınız şeyler sizlerin birbirine olan güveninizin bitmesine, takıntıların meydana çıkmasına neden olabilir. O yüzden bir an önce bu merakı bir kenara bırakmalı ve birbirinizle ilgilenmeye başlamalısınız. Böylece iki tarafında kalbi kırılmamış olacaktır. İş hayatınızda bazı durumlarda diğerlerinden daha farklı düşünüyorsunuz ve yine sizin dediğinize geliniyor. Artık sözü daha çok dinlenen biri haline gelebilirsiniz, mutlu olacaksınız. 

22 Mart 2020 Pazar Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Aşk hayatınız adeta bir karmaşa. Birinden çok hoşlanıyorsunuz, bu zamana kadar hiçbir duyguyu bu kadar tutkulu yaşamadınız. Onunla ilgili sürekli hayaller kuruyor ve bir an önce bir ilişkiye başlamak istiyorsunuz. Fakat önünüzde onu size imkansız yapan bazı özellikler bulunuyor. Bu özellikler de onu size daha çekici hale getiriyor. Çalışma hayatınızda mutlu olacağınız gelişmeler yaşayacaksınız. Bazı projeler üzerinde çalışıyorsunuz fakat bu durum size çalışmak gibi değil de bir hobi gibi geliyor. İşinizi severek yaptığınız için de oldukça başarılı oluyorsunuz. Unuttuğunuz bazı ödemeleriniz olabilir, dikkatli olmalısınız. 

22 Mart 2020 Pazar Başak Burcu Yorumu –

Aşk hayatınız o kadar heyecanlı devam ediyor ki siz bile bu durum karşısında çok şaşkınsınız. Sizden hoşlanan pek çok insan çevrenizde ağzınızdan çıkacak bir söze bakıyor adeta. Sizinde etkilendiğiniz birkaç kişi bulunuyor. En doğru kararı vermek için yakın arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise bazı aksaklıklar yaşamanız maalesef mümkün. Fakat yaşanılan bu sorunların size herhangi bir zarar vermeyeceğini söyleyebiliriz. Sadece maddi olarak bazı zararlara uğrayabilirsiniz ama onlarda çok büyük olmayacak endişe etmeyin. Arkadaşlarınızla aranızın iyi olduğunu düşünseniz de bazı gizli düşmanlarınız olabilir. Çok dikkatli olmalısınız.