Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 21 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21 Mart 2020 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumu –

Bugün normalde olduğunuzdan daha olumlu birisi olacaksınız. Herkes bir şeylerden şikayet ederken siz onları duymayacak ve her şeyin ne kadar iyi olduğundan bahsedeceksiniz. Aslında normal insanlarda ara ara olan mutluluk dönemi sizde çok uzun zamandır olmuyordu ve bu dönem sizin için oldukça önemli olacak. Çalışma hayatınızda yurtdışı kaynaklı kişilerle iletişim araçları ile iletişime geçme durumunda kalabilirsiniz. İşinizi kusursuz şekilde bitirmek için her şeyi detaylı düşünmelisiniz. Belki de bu bağlayacağınız iş size bir mevki kazandırabilir. Resmi işlemler ile ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzun zamanınızı alacak. 

21 Mart 2020 Cumartesi Kova Burcu Yorumu –

Maddi olarak çok düşünceli olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Gelirleriniz giderlerinizle bir türlü uyuşmuyor bu nedenle yeni girişim yollarına görmeniz mümkün olabilir. Eğer mantıklı ve güzel bir proh-jeye dahil olursanız çok güzel paralar kazanacaksınız. Yatırımlarınızla ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunları çok kolay bir şekilde aşacaksınız. Kendinizi çok fazla üzmeyin. Aşk hayatınızda çok kritik bir dönemdesiniz. Günlük yaşantınızın çok yoğun olması nedeniyle partnerinizle bir türlü vakit geçiremiyorsunuz. Haliyle o bu durumdan çok şikayetçi ve sizin onunla ilgilenmenizi istiyor. Bu konuda da önemli bir karar vermeniz gerekiyor.

21 Mart 2020 Cumartesi Balık Burcu Yorumu –

Akrabalarınızla vakit geçirmek için en uygun zaman. Sürekli onları erteliyorsunuz ve sevilmediklerini düşünüyorlar. Hazır fırsatını bulmuşken onlarla vakit geçirmelisiniz. Çok huzurlu ve mutlu olacağınız bir zaman dilimi olacaktır. Uzun zamandır planladığınız bir seyahat yapmanız mümkün olabilir. Bu seyahat yurt içinde gerçekleşecek ve o kadar da uzun sürmeyecek. Ona göre kendinizi ayarlamalısınız. Yakın çevrenizdeki insanların sizin hakkınızdaki söyledikleri kulağınıza gelse de çok fazla önemsemeyeceksiniz. Bu sizin için en doğru karar olacaktır. Huzurunuzu ve mutluluğunuzu bozmaya kimsenin hakkı yok unutmayın. Yaşantınızı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz.