Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 21 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21 Mart 2020 Cumartesi Terazi Burcu Yorumu –

Uzun süredir beklediğiniz ve hayallerinizi süsleyen hemen hemen her şeyin bu hafta gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. Kendi açınızdan oldukça verimli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Uyku probleminiz zaten vardı fakat bu sıralar bu problemi daha yoğun bir şekilde yaşamanız da mümkün olacaktır. Arkanızdan konuşan ve dedikodunuzu yapan birden fazla kişi var. İsimlerini kimse size söylemese de siz onların kim olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Kulağınıza gelenleri önemsememeli ve hayatınıza devam etmelisiniz. O kişilerin sizin motivasyonunuzu düşürmek için böyle şeyler yaptıklarını çok iyi biliyorsunuz. Maddi konularda daha dikkatli olmalısınız. 

21 Mart 2020 Cumartesi Akrep Burcu Yorumu –

Sosyal hayatınızın oldukça yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Katılacağınız organizasyonlar, arkadaşlarınızla gerçireceğiniz eğlenceli vakitler sizi oldukça motive edecek ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Çalışma hayatınızdaki yoğunluk sebebiyle oldukça sıkılmıştınız ve adeta psikolojiniz bozulmaya başlamıştı. Yaşadığınız bugün size tüm bunları unutturacaktır. İşten kendinizi yeterince uzaklaştırdığınızdan emin olun. Gerekirse telefonlara cevap vermeyin. Keyfinizin bozulmasına izin vermeyin. Bazı hedefleriniz var ve bu hedefler bir türlü ulaşamıyorsunuz. Ulaşamamanızın nedeni ise sürekli olarak başkalarını düşünmenizden kaynaklanıyor. Her şeyi bir kenara bırakın ve biraz kendinizi düşünün. Hayalleriniz böylece gerçekleşecektir. 

21 Mart 2020 Cumartesi Yay Burcu Yorumu –

Çalışma hayatınızdaki yoğunluk sizde motivasyon düşüklüğüne neden oluyor olabilir. Kendinizi çok sıkılmış hissediyorsunuz. Bu nedenle yöneticilerinizle diyaloğa geçmek isteyebilirsiniz. Belkide onlarla iletişim kurmak sizin açınızdan çok iyi olacak. Denemekten bir şey çıkmaz. Çalışma arkadaşlarınızla aynı fikirde olmadığınız bazı konular meydana gelebilir. Onlarla iletişiminizi güçlendirirseniz sorunlar büyümeden ortadan kalkacaktır. Kısa bir süre sonra çalışma hayatınızda kariyerinizi etkileyecek çok önemli bir haber alabilirsiniz. Hazırlıklı olmalısınız. Uzun bir süredir aşk hayatınız durgundu hiç kimseyi istemiyordunuz. Fikrinizi tamamen değiştirecek birisi karşınıza çıkabilir. Gözlerinizi biraz daha açarsanız göreceksiniz o kişiyi.