Burçlar Nuray Sayari 19 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0 566

19 Mart 2020 Perşembe Oğlak Burcu Yorumu –

Hayatınızla ilgili almanız gereken çok önemli kararlar bulunuyor. Ve siz bu kararları alırken çok hızlı davranıyor ve çok acele ediyorsunuz. Karar alırken hızlı davranmak yanlışları gözen kaçırmanıza neden olabilir. Bu nedenle bir karar alırken oturup en ince ayrıntısına kadar düşünmelisiniz. Çalışma hayatınızda aklınızda bulunan yeni girişimleri hayata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu girişiminiz oldukça iyi gidecek ve size olan maddi karı da çok büyük olacak. Hazırlı olsanız iyi olur. Yakın çevrenize karşı hep mesafelisiniz. Bu mesafeniz onlar açısından yanlış anlaşılmasına neden oluyor. Değişin yoksa yalnız kalacaksınız.

19 Mart 2020 Perşembe Kova Burcu Yorumu –

Gerçekleştirmeyi planladığınız bazı fikirleriniz var. Fakat bu fikirlerinizi kimseyle paylaşmamalı ve sessiz sedasız hayata geçirmeye çalışmalısınız. Bu sayede kendinizi daha özgüvenli hissedeceksiniz ve çevrenizdekileri şaşırtmak bu sayede çok hoşunuza gidecek. Bugün sizin için oldukça karlı bir gün olacak diyebiliriz. Sosyal hayatınızda çok mutlu olacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Bu mutluluğunuzu çevrenizdekilerle paylaşmanız hem onların hem de sizin yararınıza olacaktır. Maddi konularda bazı düşünceleriniz bulunuyor. Bu düşünceleri gerçekleştirmek için daha etraflıca düşünseniz iyi olacak. Birtakım çözmeniz gereken problemler var. Bu problemlerin üzerine çok düşmemelisiniz.

19 Mart 2020 Perşembe Balık Burcu Yorumu –

Çok kısa bir süre sonra mutlu ve huzurlu olacağınız bir döneme gireceksiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız. Yapmanız gereken şey ise bu dönemi daha az zararla atlatmaya bakmak olacaktır. Sosyal hayatınızda ise arkadaşlarınızla son görüşmenizde onları çok kırmış ve üzmüşsünüz. Söylediklerinize dikkat etmemeniz yüzünden zor bir süreçten geçiyorsunuz. Onlara karşı kendinizi affettirmek için elinizden ne geliyorsa yapsanız iyi olacak. Aksi takdirde hem çok üzülecek hem de çok kendinizi çok yalnız hissedeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan biriyle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu aşamada sakin olmaya çalışmalısınız aksi takdirde çalışmak sizin için çok zor olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.