Burçlar Nuray Sayari 19 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0 566

19 Mart 2020 Perşembe Terazi Burcu Yorumu –

Bugün kendinizi huzurlu hissetmek isteyeceksiniz. Bu nedenle de nerede huzur bulacaksınız oraya gitmek isteyeceksiniz. Kalbinizin sesini dinleyin. O size doğru yolu gösterecektir. Çok önemli bir sürecin içerisine girmeye hazırlanıyorsunuz. Bu dönem sizin için oldukça yorucu ve yıpratıcı olacak. Döneme girmeden önce kendinizi inzivaya çekmeli ve dinlenmelisiniz. Bugün huzuru ararken gerileceğiniz bir ortama dahil olabilirsiniz. O ortamdan hemen kaçmaya çalışmalısınız. Kendinizi eleştirme konusunda üzerinize yok. Fakat bunu yaparken aynı zamanda yeteneklerinizin de farkına varmalısınız. Yeteneklerinizin farkına varın ve onları gerçekleştirmek için biraz daha cesaretli olun.

19 Mart 2020 Perşembe Akrep Burcu Yorumu –

Bugün önümüzdeki günlerde yapacağınız şeyleri bir plana sokmak isteyebilirsiniz. Planlı yaşamak isterken yapacağınız şeyleri üst üste bindirmemelisiniz. Hergün az iş yaparakta sorumluluklarınızın hepsini bitirebilirsiniz. Hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda insanlara kesinlikle hayır diyemiyorsunuz. Bu yapınız dolayısıyla da bazı durumlarda çok yoruluyorsunuz. Yapamayacağınız işlerde sorumluluk almaktan kaçmalısınız. Aksi takdirde o sorumluluklar gün geçtikçe katlanarak artacaklar. Ödemelerinizi sürekli olarak unutuyorsunuz. Unuttuğunuz ödemeler ilerleyen günlerde başınıza çok daha büyük dertler açabilir. En azından hatırlatıcı notlar alsanız iyi olacak. Bazı can sıkıcı olaylar yaşıyorsunuz. Fakat bu günler geçici unutmayın.

19 Mart 2020 Perşembe Yay Burcu Yorumu –

Sizden birşey isteyen kim olursa olsun, yapacağınız şey ne olursa olsun bir rica olunca hemen yapmaya başlıyorsunuz. Hayır diyememek çok büyük bir sorundur ve bu sorunu bir an önce ortadan kaldırmak için elinizden ne geliyorsa yapmalısınız. Özellikle de aşk hayatınızda. Aşk hayatınızda partnerinizle olan ilişkiniz daha çok yeni. Doğal olarak da ilişkinizin nasıl gittiğine dair sürekli olarak şüpheye düşüyorsunuz. Bu düşüncelerinizi partnerinize yansıtmamaya çalışsanız daha iyi olacak. Aksi takdirde tartışmalar kaçınılmaz hale gelecek ve ilişkinizde huzursuzluk hakim olacak. Sessizce onu tanımayı bekleseniz ikiniz için de daha iyi olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.