Burçlar Nuray Sayari 19 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0 566

19 Mart 2020 Perşembe 18 Mart 2020 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Bugün araştırmacı özelliğiniz tamamen gün yüzüne çıkacak diyebiliriz. Sizinle ilgili olsun ya da olmasın her şeyi araştırmak ve soruşturmak isteyeceksiniz. Araştırmalarınız sonucunda sizin için olumlu veriler elde edebilirsiniz. Tamamen kendiniz olmak isteyeceksiniz. Bu davranışlarınız bazı arkadaşlarınızla aranızı bozabilir fakat siz sizi olduğunuz gibi kabul etmeyen kişilerle iletişimi keseceksiniz. Bu da sizin için oldukça faydalı olacaktır. Çalışma hayatınızda ise alacak verecek konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz ödemeler gelmeyebilir. Maddi olarak kayıp yaşamak istemiyorsanız bundan sonra daha dikkatli olmalısınız. Öncesinde araştırma yapmanız olumsuz sonuçları etkileyecektir.

19 Mart 2020 Perşembe Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Aşk hayatınız için yeni bir adım atmak istiyorsunuz. Fakat bu sefer daha temkinli ve attığınız adımlardan emin olmak istiyorsunuz. Bu kesinlikle doğru bir davranış. Geçmişte yaşadığınız yıpranmışlıkları, hayal kırıklıklarını bu doğru davranışınız sayesinde yaşamayacaksınız. Doğru kişiyi bulmak şuan için zaman alsa da ileride güzel günler sizi bekleyecek. Kulağınıza hakkınızda söylenen bazı şeyler geliyor. Siz ise bu duruma karşı çok sakin davranıyorsunuz ve kesinlikle cevap vermiyorsunuz. Yaptığınız davranış bazı durumlarda iyi bir sonuç getirse de bazı durumlarda maalesef pek öyle değil. Hakkınızda söylenenlere cevap vermelisiniz.

18 Mart 2020 Çarşamba19 Mart 2020 Perşembe Başak Burcu Yorumu –

Bugün kendinize yakın gördüğünüz insanlarla fikir alışverişi yapacaksınız. Fikirlerinizi paylaşmak ve onlar hakkında övgü almak sizi oldukça mutlu edecektir. Aile arasında yaşanan bazı gerginlikler sizin de üzülmenize neden olabilir. Yaşanan tartışmaya dahil olmak isteyeceksiniz fakat olmamanız da fayda var. Aksi takdirde yaşanan tartışmalar olayın daha çok büyümesine neden olabilir. Maddi olarak ise şuan olmasa bile ilerleyen günlerde çok zor dönemlerden geçeceksiniz. Çünkü harcamalarınız kazandıklarınızın çok daha üzerinde olacaktır. Aşk hayatınızda ise yaşadığınız bazı problemler var. Arkadaşlarınız bu durumun art niyetle yapıldığını düşünse de siz öyle düşünmüyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.