Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 18 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

18 Mart 2020 Çarşamba Oğlak Burcu Yorumu –

Bazı kararları alırken çok acele ediyorsunuz. Bu da sizin bazen hataya düşmenize neden oluyor özellikle hayatınızla ilgili kararlar alırken çok sakin olmalı ve uzun uzun düşünmelisiniz. Aksi takdirde sizin bile engel olamayacağınız bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Aşk hayatınızda partneriniz sizin sürekli şikayetçi olan ruh halinizen çok şikayetçi. Bu halden kurtulmalı ve partnerinize de bu durumu kanıtlamalısınız. Aksi takdirde ilişkiniz sona doğru gidiyor olabilir. Çalışma hayatınızda ise bazı girişimlerde bulunmak istiyor olabilirsiniz. Eğer doğru zamanı kollar ve gerçekleştirirseniz çok kazançlı çıkacaksınız. Sakın pes etmeyin. 

18 Mart 2020 Çarşamba Kova Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızda doğru kişiyi arama dönemindesiniz. Bu dönemin ne kadar kritik olduğununfarkındasınız bu nedenle çok seçici davranmaya çalışıyorsunuz. Fakat ne kadar uğraşsanız da önyargılarınızla bir yere varamazsınız. Bir kişiyi öncelikle tanımalı ondan sonra ilişkiye başlamalısınız. Daha önce ilişkilerinizde yaptığınız en büyük hatalardan birisi de budur. Çalışma hayatınızda çok büyük yatırımlar yapacağınız bir dönemdesiniz. Bu yatırımları yaparken iyi araştırma yapmalısınız çünkü eğer tutmazsa kayıplarınızda çok büyük olacaktır. Yakın çevrenizdeki kişilerle konuşurken onları kırabiliyorsunuz. Çok dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde çevrenizde kimse kalmayabilir. Yalnızlık da pek size göre değil. 

18 Mart 2020 Çarşamba Balık Burcu Yorumu –

Çalışma hayatınızda hünerlerinizi göstermek için adeta sabırsızlanıyorsunuz. Fakat şimdi sırası değil ilerleyen dönemlerde gösterirseniz daha kazançlı çıkacaksınız. Belki bir mevki yükselişi bile alabilirsiniz. Şimdiden hazırlıklı olsanız iyi olacak. Çevrenizde yaşanan bazı ani gelişmeler var. Bu gelişmeler sizi çok büyük ölçüde etkileyebilir. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Aşk hayatınızda ise partnerinize pek güvenmiyorsunuz. O size iyi niyetli olarak yaklaşıyor gibi gözüküyor fakat siz bu iyi niyetin yeteri kadar iyi olmadığını düşünüyorsunuz. Eğer bir ilişkide güven bitmişse her şey bitmiştir. Bu nedenle kısa sürede onunla konuşsanız iyi olacak.