Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 18 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

18 Mart 2020 Çarşamba Terazi Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızı bu sıralar yaşantınızın merkezine koymuşsunuz gibi gözüküyor. Eğer partnerinizle aranız iyiyse gününüz iyi geçiyor, partnerinizle aranız kötüyse de gününüz tamamen kötü geçiyor. Herkeste böyle olduğunu düşünebilirsiniz fakat siz bu durumu sanki biraz abartıyorsunuz. Biraz bu konuyu kendinizle tartışsanız iyi olacak. Çalışma hayatınızda bazı sorunlar yaşıyorsunuz ve yaşadığınız bu sorunlar yüzünden başınıza büyük dertler açılacağını düşünüyorsunuz. Fakat durum bunun tam tersi. İşler zamanla yoluna girecek ve bu işin içerisinden kolaylıkla kurtulacaksınız. Arkadaşlarınıza fazla güvenmemenizde fayda var. Her ne kadar size çok yakın gözükselerde öyle olmayabilir. 

18 Mart 2020 Çarşamba Akrep Burcu Yorumu –

Bu sıralar çok rutin bir yaşantıya sahipsiniz. Bu rutin yaşantı sizi pek rahatsız etmiyor hatta bu durumdan çok memnunsunuz. Fakat çevrenizdeki insanlar bu durumdan biraz rahatsızlık duyuyor olabilirler. Özellikle partnerinizin eleştirilerine kulak verseniz iyi olacak. Aksi takdirde onu kaybedebilirsiniz. Bugünden itibaren yeni bir başlangıç yapacaksınız. Yapmak istediğiniz her şey için de yeterli zamanı bulacaksınız. İyi hissedecek ve bu durumu sık sık tekrarlamak isteyeceksiniz. Çalışma hayatınızda da oldukça verimli bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir haberin olumlu yanıtını alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla tartışma yaşamaktan kaçınsanız iyi olur. 

18 Mart 2020 Çarşamba Yay Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızda bazı yenilikler istiyorsunuz. Edindiğiniz tecrübeler sayesinde bu sefer doğru kişiyi kolayca bulabileceğinizi düşünüyorsunuz. Fakat eski ilişkilerinizi düşündüğünüzde de yeni bir ilişkiye başlamak sizin için çok zor gibi görünüyor. Önce kendinizle olan tartışmayı bitirmeli, ondan sonra bir ilişki arayışına girmelisiniz. Çalışma hayatınızda çalışmalarınız çok güzel ve istediğiniz şekilde ilerliyor. Fakat son anda lacağınız bir haber inanılmaz şekilde canınızı sıkacak. Alacağınız haber ödemelerin gecikeceği yönünde olacak. Haliyle maddi olarak büyük zorluğa düşeceksiniz. Bu sıralar kemerleri biraz sıksanız iyi olur. Aksi takdirde çok zor bir dönem sizi bekliyor.