Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 18 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

18 Mart 2020 Çarşamba Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Çalışma hayatınızda yeni bir proje içerisine girmiş olabilirsiniz. Uzun süredir bu projenin başlamasını sabırsızlıkla bekleseniz de başladığından beri çok isteksiz davranıyorsunuz. Davranışlarınız çevrenizdekilerin dikkatini çekiyor. Keyfinizi yerine getirmerk ve moralinizi düzeltmek için yapabileceğiniz şeyler ise çok basit. Aileniz ile vakit geçirebilir, partnerinizle romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Keyifli ve huzurlu zaman geçirmek size olduğunuzdan daha iyi hissettirecektir. Maddi olarak ise kazancınızdan daha çok harcama yapıyorsunuz. Biraz tutumlu olmalı ve ailenizin size tavsiye ettiği yerlere yatırım yapmalısınız. İleride çok kazançlı günler sizi bekliyor hazırlıklı olun. 

18 Mart 2020 Çarşamba Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Bugün sizin için oldukça keyifli bir gün olacak. Yaşadığınız her andan adeta zevk alacağınızı söyleyebiliriz. Çevrenizde bulunan kişilerde sizin bu huzurlu ve mutlu halinizden faydalanacaklardır. Çevrenizdeki insanlara gülümseyin ve onlarında yüzlerinin gülmesine yardımcı olun. Yapmak istediğiniz bazı şeylere de adım atmak için fırsat yakalayacağınızı söyleyebiliriz. Önünüze hiç beklemediğiniz bir teklif gelebilir. Bu teklifi hemen geri çevirmemelisiniz biraz durup düşünseniz sizin için çok iyi olacak. Bazı küçük tartışmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tartışmaların gününüzü mahvetmesine izin vermeyin ve sakin olun. Bu sayede kazanan siz olacaksınız. 

18 Mart 2020 Çarşamba Başak Burcu Yorumu –

İlişkisi olmayan başaklar için bugün oldukça kazançlı bir gün olacak diyebiliriz. Çünkü uzun bir süredir aşk hayatınızda sürüp giden durgunluk bugün tamamen silinip gidecek ve aşık olacaksınız. Hemde hiç beklemediğiniz anda ve sürpriz bir şekilde. Uzun zamandır bunu bekliyordunuz bu aşk sizi bambaşka biri yapacak ve her geçen gün aşkınız giderek artacak. Tek yapmanız gereken yanınıza gelen kişiyi reddetmemek olacak. Çalışma hayatınızda ise bazı planlarınız ve projeleriniz var fakat kimseyle paylaşmıyorsunuz. Özgüvenli olun ve neler yapabildiğinizi bununla birlikte neler yapabileceğinizi herkese gösterin. Hiç zor değil