Burçlar Nuray Sayari 10 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  77

  10 Mart 2020 Salı Terazi Burcu Yorumu –

  Bu dönem tamamen sizin döneminiz olacak diyebiliriz. Sadece bugün değil tüm dönem olumlu şeyler yaşayacaksınız. İş hayatınızda çok önemli fırsatlar yakalayacak ve olumlu adımlar atacaksınız. Aşk hayatınızda da her şey tam da istediğiniz şekilde ilerliyor diyebiliriz. Hatta bundan sonra daha mutlu olacağınız şeyler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki  bu mutluluğunuz ve memnuniyetiniz iş hayatınızda olumlu şekilde yansıyor. Çalışmalarınız sebebiyle pek çok kişinin övgüsünü kazanıyorsunuz. Maddi olarak çok büyük zorluklar yaşayabilirsiniz tabi eğer kazancınızdan çok harcama yaparsanız. Maddi anlamda daha  da temkinli davransanız iyi olacak. 

  10 Mart 2020 Salı Akrep Burcu Yorumu –

  Aşk hayatınızda öncelikle partnerinizin sizin gibi düşünmeyeceğini kabul etmeniz gerekiyor. Siz bir ilişkide kıskançlığı olmazsa olmaz olarak görüyorsunuz fakat partneriniz bunun tam tersi olduğunu düşünüyor. Onun illişkinize bakışı sizden daha modern ya da daha farklı olabilir. Fakat o sizi kıskanmıyor diye sizi sevmiyor demek değil bunu unutmayın. Biraz empati yapın ve onun penceresinden bakın. Bu sıralar uzun zamandır çok istediğiniz kişilerle birlikte oturup konuşma şansı yakalayabilirsiniz. Bu konuşmalar kariyeriniz üzerine olacak ve karlı çıkacaksınız. İstediğiniz şeylere ulaşmak için daha fazla çaba göstermelisiniz. 

  10 Mart 2020 Salı Yay Burcu Yorumu –

  Sabah saatlerinde partnerinizin kalbini istemeden de olsa kırmış olabilirsiniz. Siz bu durumun her ne kadar farkında olmasanız da size olan tavırlarının sonucunda farkına varacaksınız. Partnerinizin sizden tek beklentisi biraz fazla ilgi ve daha çok aşkınızı göstermenizdir. Her ne kadar yeterince gösterdiğinizi düşünseniz de daha fazla yapmanız gerekiyor gibi gözüküyor. Duygularınızı ona karşı sınırlamayın. Çevrenizde bulunan yakın arkadaşlarınızdan birisi çok önemli bir iş teklifi alabilir. Bu iş teklifi hem sizi hem de onu çok kazançlı bir hale getirecek. Tabi bir süre sonra gerçekleşecek bu durum. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz