Hangi Burç Hangi Burçla Evlenmeli?

222

Koç burcu,boğa burcu, ikizler burcu hangi burçla iyi anlaşır, hangi burçla evlenir?, yengeç burcu, aslan burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, başak burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, terazi burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, yay burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, oğlak burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, akrep burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, kova burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?, balık burcu hangi burçla anlaşır, hangi burçla evlenir?

Bildiğiniz üzere karakterimizi, kişisel özelliklerimizin üzerinde astroloji ve burçların büyük etkisi vardır. Bu yüzden de kimlerle anlaşabileceğimizi ve evlilik hayatında kim ile mutlu olabileceğimizi burçlar bize söyleyebilir. Peki, hangi burç hangi burç ile evlenmeli?

Koç Burcu
 İkili ilişkilerinde çapkın olan koç burcu; Terazi, İkizler ve Koç burcuna karşı yüksek cinsel çekim hissedebilir. Fakat bu ilişkiler aşk ve evlilik boyutuna ulaşabilecek ilişkiler olmaz. Koç burcu ile Aslan ve Yay arasında yaşanacak aşk, uzun ömürlü ve huzurlu bir evliliğe dönüşebilir.

Boğa Burcu

Boğa burçları için cinsellik arka planda kalsa da Başak, Terazi, Boğa, Balık ve Akrep burçlarından etkilenebilir. İkili ilişkilerde olmazsa olmazı güven olan Boğa burcu, Yengeç, Başak ve Oğlak burcu ile sevgi dolu bir yuva kurabilir.

İkizler Burcu

Çılgın ve kararsız olarak bilinen İkizler burcu; Koç, İkizler, Aslan, Yay ve Terazi burçlarından etkilenebilir. Fakat evlilik için tercihi Aslan, Kova, Terazi ve İkizler olacaktır.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu; Terazi, Kova, Başak, Balık ve Yengeç ile cinsel çekim hissetse de Yengeç burçları için bu ilişki evliliğe gitmez. Yengeç burcu ancak Boğa, Akrep ve Balık ile evlenmeyi düşünecektir.

Aslan Burcu

Aslan Burcu ve İkizler burcu arasındaki cinsel elektriği görmemek mümkün değildir. Konu evliliğe gelince Aslan burcu bir İkizler burcuyla da olabilir, Koç veya Yay burcu ile de.

Başak Burcu


Başak burcu; Balık, Başak, Boğa, Yengeç, Aslan ve Oğlak burçlarına karşı çekim hissedecektir. Evlilik için düşüneceği burçlar ise Boğa veya Oğlak olacaktır.

Terazi Burcu

Terazi burcu; özellikle İkizler burcundan etkilenebileceği bilinse de, Koç, Yengeç, Başak ve Terazi burcuna karşı da cinsel çekim hissedebilir. Ancak evlilik hayatında bir Teraziyi, İkizler veya Kova burcu mutlu edebilir.

Akrep Burcu 

Dikkati üzerine toplayan Akrep burçlarının, çekim alanına girmeyi başaracak olan burçlar; Boğa, Başak, Aslan, Kova ve Akrep burçları olacaktır. Sıra evliliğe geldiğinde bir Akrep burcunu nikah masasına oturtabilecek olan burçlar ancak Yengeç ve Balık olacaktır.

Yay Burcu

Yardımsever ve sevgi dolu olan Yay burçları; İkizler, Terazi, Balık ve Yay ile sevgili olabilirler fakat bu ilişkiler evliliği sürdürebilecek kadar sağlam yapılı değildir. Bir Yay burcunun uzun ömürlü evliliğinin anahtarı, Koç ve Aslan burçlarının ellerinde saklıdır.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunun aşk hayatına; Başak, Oğlak ve Balık burcu yer edinebilir. Yine de temkinli karakteriyle bilinen Oğlak burcunu; Başak veya Boğa burcu evliliğe ikna edebilir.

Kova Burcu

Özgürlükçü Kova burçları; cinsel çekimi; Yengeç, Akrep, Kova ve Başak burcunda hissedebilir. Yengeç burcunu aşk evinde ağırlasa da bu aşk uzun ömürlü olmayacaktır. Evlilik konusunda mutluluğu İkizler ve Terazi burcunda bulacaktır.

Balık Burcu

Naif ve romantik burcumuz Balık; Koç, Aslan, Boğa, Balık ve Yay burçlarının insanlarıyla cinsel çekim paylaşabilir. Yengeç, Akrep, Koç ve Balık burçlarında aşk düşecek olan Balık burcunun evlilik için kapısı, Yengeç ve Akrep burcu tarafından çalınacaktır.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz