Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 3 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

3 Mart 2020 Salı Oğlak Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızın oldukça sıkıntı olduğu bir dönemdesiniz. Partneriniz size karşı çok fazla ilgisiz davranıyor ve bu durum haliyle sizin çok fazla canınızı sıkıyor. Hatta bazen ayrılık düşüncesini bile aklınızdan geçiriyorsunuz. Doğru kişi olduğundan bile şüphelisiniz. Fakat eğer bu ilişkiniz biterse uzun süre yalnız kalabilirsiniz. Bu nedenle düşünüp daha sağlam adımlar atmalısınız. İş hayatınızda ise yeni bir iş değişikliği yapmışsınız ve bu iş değişikliği size psikolojik olarak oldukça rahatlatmış. Her şey yolunda ve tam da istediğiniz şekilde ilerliyor. Aileniz sizi çok seviyor ve sizin her zaman yanınızda bu durum size güç veriyor. 

3 Mart 2020 Salı Kova Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızda oldukça iyi bir dönemden geçiyorsunuz. Partneriniz ve siz birbirinize karşı zorlayıcı davranışlarda bulunmuyor ve birbirinizi çok sıkmıyorsunuz. Bu durum sizin oldukça sağlıklı bir ilişki sürdürdüğünüzü gösteriyor. Eğer aynı şekilde devam ederseniz hiç yıpranmayacaksınız. Çalışma ortamınızı değiştirme isteği içerisindesiniz fakat oldukça duygusal düşünüyorsunuz. Çünkü siz duygusal bir insansınız fakat bu olayda mantığınızı kullanmanız sizin açınızdan daha yararlı olacaktır. Maddi konuda ise küçük fakat birleşince çok büyük haline gelen harcamalarda bulunuyorsunuz. Biraz hesap kitap yapmanızda fayda var. Çalışmalarınızın peşini bırakmamalı sonuna kadar devam etmelisiniz. 

3 Mart 2020 Salı Balık Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızda partnerinizle sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Partnerinize çok emir yağdırıyorsunuz ve bu durum onun hiç de hoşunuza gitmiyor. Bu sorunun kaynağı siz olduğunuz için düzeltmek de tamamen sizin elinizde. Eğer partnerinize karşı daha anlayışlı olur ve onu önemsediğinizi gösterirseniz her şey düzelebilir. Eğer aynı şekilde devam eder ve durumu düzeltmeye çalışmazsanız ayrılıklar meydana gelebilir, dikkatli olmalısınız. Maddi olarak sıkıntıya gireceğinizi bile bile harcamalarda bulunuyorsunuz. Yaptığınız hiç doğru bir davranış değil. Kendinizi toparlamalısınız. Aileniz ve çevreniz tarafından ne kadar sorumluluk sahibi olduğunuz biliniyor. Endişe etmemelisiniz.