Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 3 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

3 Mart 2020 Salı Terazi Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızda çok olumlu olaylar sizi bekliyor olabilir. Sosyal hayatınızda girdiğiniz ortamlarda çok fazla dikkat çekiyorsunuz. Bu nedenle sizin de beğendiğiniz biri sizinle iletişim kurmak isteyebilir. Girdiğiniz ortamlarda gözlerinizi dört açmanız da fayda var. Çalışma hayatınızda ise çok değişken bir yapıya sahipsiniz. Bir gün çok aktif bir şekilde çalışırken diğer gün isteksiz bir şekilde çalışıyorsunuz. Fakat kendinizi çok güzel bir şekilde dengelediğiniz için çok dikkat çekmiyorsunuz. İstemeden de olsa üzerinize çok fazla sorumluluk binmiş. Fakat endişe etmeyin biraz zorlansanız da her şeyin üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. 

3 Mart 2020 Salı Akrep Burcu Yorumu –

Uzun zamandır yakın arkadaşlarınızla kısa bir seyahat yapmayı planlıyor olabilirsiniz. Bu planı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Fakat sakın gitmemezlik yapmayın çünkü bu seyahat size çok iyi gelecektir. Yeni kişilerle tanışacak ve yeni deneyimler edineceksiniz. Eğlenceli yapınız sizi ortamların aranan yüzü haline getiriyor. Önünüze gelen bazı fırsatlara karşı şans veremiyorsunuz ve bu durum sizi biraz üzüyor. Fakat bunun içinde haklı sebepleriniz var içinizi ferah tutmalısınız. Bir süre önce ailenizin tavsiyesi üzerine bir yatırım yapmışsınız. Bu yatırımı her ne kadar onaylamasanız da size çok güzel getirileri olacak. 

3 Mart 2020 Salı Yay Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızla ilgili bazı problemler gününüzü meşgul edebilir. İlişkinizde bir türlü aşamadığınız bazı problemler meydana geliyor. Siz bu problemleri kendinize yakın olarak gördüğünüz kişilere anlatıyorsunuz ve onların size akıl vermesini istiyorsunuz. Fakat maalesef aranızdaki problemleri bu şekilde çözemezsiniz. Bununla birlikte paylaşımlarınız partnerinizin kulağına gidiyor ve o da bu duruma karşı çok üzülüyor. Başkalarıyla konuşmak yerine onunla uzlaşma yoluna gitmelisiniz. İş hayatınızda ise gerektiğinden fazla yükü omuzlarınıza alıyorsunuz. Daha sakin davranmalısınız. Aksi takdirde altından kalkamayabilirsiniz. Aileniz yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. Bir gününüzü onlara ayırmaya özen göstermelisiniz.