Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 25 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

25 Şubat 2020 Salı Oğlak Burcu Yorumu –

Tecrübelerinizi göz önüne alarak geleceğinize yön vermeyi amaçlıyorsunuz. Bu durum sizin için bazı olaylarda iyi bir sonuç verse de diğerlerinde bu kadar güzel sonuçlar vermeyebilir. Çünkü her olayın farklı bir işleyişi vardır ve her olayın sonucu aynı olmayacaktır. Siz yine tecrübelerinizi göz önüne alın fakat çok fazla üzerine düşmeyin. Çalışma hayatınızda size çok önemli teklifler gelebilir Bu teklifler hayatınızı tamamen değiştirebilir. Çok dikkatli düşünmeli ve kararınızı ona göre vermelisiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Çünkü yaşayacağınız bazı olaylar sizin sağlığınızı büyük ölçüde etkileyebilir, dikkatli olun. 

25 Şubat 2020 Salı Kova Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızda bugün sıkıntılı bir gün yaşayabilirsiniz. Çünkü partnerinizle eski bir erkek arkadaşınız yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Partneriniz sizi çok kıskanacak ve sinirlerine hakim olamayacak. Bu nedenle olayın daha da büyümemesi için alttan almaya özen göstermelisiniz. Çalışma hayatınızda da çok zorlanacağınız bir dönemden geçeceksiniz. Yoğun bir iş temposu sizleri bekliyor. Bu yoğunluğun arasında çok zorlanabilirsiniz çalışma arkadaşlarınızdan yardım almaktan çekinmemelisiniz. Harcamalarınız konusunda çok plansızsınız ve bu plansızlığınız sizin başınıza çok büyük olaylar açabilir. Kendinize bir plan yapmalı ve gelirinizi, giderinizi hesaplamalısınız. Aksi takdirde zorlanacaksınız. 

25 Şubat 2020 Salı Balık Burcu Yorumu –

Bu aralar değişik bir ruh hali içerisindesiniz. Yalnız kalmak size çok iyi hissettirebilir. Partneriniz sizi çok iyi anlıyor ve bu karararınıza saygı duyuyor. Fakat sizi çok yalnız da bırakmak istemiyor çünkü sizi çok seviyor. Çok uzakta olan ve çok sevdiğiniz birisi size sürpriz yapabilir bu sürpriz sizin içinizi biraz olsun ısıtacak ve çok mutlu olacaksınız. Sürekli değişen kararlarınız hatta kararsızlığınızın sizin geç kararlar almanıza neden olabilir. Bu da birçok fırsatı kaçırmanızı sağlayacaktır. Daha dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. Değerlendirmelisiniz.