Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 25 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

25 Şubat 2020 Salı Terazi Burcu Yorumu –

Bugün bazı olaylar meydana gelebilir. Bu olaylara karşı çok dikkatli bir şekilde yaklaşmalısınız. Aşk hayatınızda ise önlem almazsanız tartışma yaratacak konular var. Partnerinize olan güveniniz tam. Bu nedenle de ona koşulsuz şartsız güveniyorsunuz. Fakat o sizden biraz kıskançlık veya biraz daha fazla ilgi bekliyor olabilir. Partnerinize sürprizler yaparak onu sevdiğinizi hissettirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise proje üzerinde hiçbir ilerlemeye gösteremiyorsunuz. Fakat bu sorunun sebebi siz değilsiniz elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu nedenle herhangi bir sorumluluk hissetmenize gerek yok. Maddi olarak çok dikkatli harcamalar yapmalısınız, sıkıntıya girebilirsiniz. 

25 Şubat 2020 Salı Akrep Burcu Yorumu –

Kırılgan ve utangaç yapınız sizin büyük fırsatlar kaçırmanıza neden oluyor olabilir. Bu nedenle bugünden itibaren bir karar almalı ve daha atılgan daha cesur davranmaya özen göstermelisiniz. Atılganlığınızı ve cesaretinizi sadece sosyal yaşantınızda değil tüm alanlarda kullanırsanız sizin için daha faydalı olacaktır. Elinizden geldiğince yapmaya çalışın. Aşk hayatınızda da bu atılganlığınızı ve cesaretinizi göstermek çok işinize yarayabilir. Hoşlandığınız kişiye giderek duygularınızı açabilirsiniz. Onunda size karşı bir ilgisi var bu nedenle korkmanıza gerek yok. Sağlık konusunda çok dikkatli olmalısınız. Sorunlarınızı göz ardı etmemeli doktora başvurmalısınız. 

25 Şubat 2020 Salı Yay Burcu Yorumu –

Aşk hayatınız tam da sizin istediğiniz şekilde ilerliyor diyebiliriz. Bu nedenle de çok mutlu günler geçiriyorsunuz. Partnerinizin sizi mutlu etmek için yaptıklarına siz bile şaşırıyorsunuz. Sürprizleri seven bir kişiliğiniz var. Partnerinizden de size karşı çok büyük bir sürpriz gelebilir. Hazırlıklı olmalısınız. İş hayatınız aşk hayatınız kadar güzel ilerlemiyor. Gereksiz tartışmalardan kaçınsanız da o tartışmalar sizin peşinizi bırakmıyor ve kendinizi hep içerisinde buluyorsunuz. Bu durum sizin mutluluğunuz etkiliyor olabilir. Maddi olarak durumunuz daha da iyi bir hale gitmeye devam ediyor. Fakat yine de dikkatli olmalısınız.