Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 25 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

25 Şubat 2020 Salı Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Aşk hayatınızda bugün de dahil olmak üzere çok uzun bir süredir huzursuzluk yaşıyor olabilirsiniz. Huzursuzluğunuzun sebebi ise partnerinizle sürekli olarak yaşadığınız tartışmalar olabilir. Fakat biraz sabır, birbirinizi tanımaya çalışıyorsunuz. Bu dönem bittiğinde sizi çok daha güzel günler bekleyecek ve bu günleri unutacaksınız. Hatta aşk sarhoşu olacaksınız. Çalışma hayatınızda ise dikkatli ve düzenli çalışmalarınız sayesinde olumlu yönde yorumlar alıyorsunuz. Bu örnek çalışmalarınız size çok büyük başarılar getirecektir, hazırlı olmalısınız. Fakat çok dikkatli olmalısınız çünkü iş arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizde sizi kıskanan kişiler olabilir. 

25 Şubat 2020 Salı Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Bugün kelimelerinize çok dikkat ederek konuşmanız gereken bir gün olabilir. Çünkü söyledikleriniz yanlış anlaşılacak ve daha günün ilk saatlerinde ufak bir tartışma yaşayacaksınız. Bu tartışma sizin için şimdilik küçük bir olay olsa da birçok tartışma yaşarsanız siniriniz daha çok gerilecek ve çok mutsuz olacaksınız. Çok tartışma yaşamamaya özen göstermelisiniz. Uzun bir süredir maddi olarak büyük sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bu sıkıntılarınız psikolojinizi de baya etkilemiş. Fakat kısa bir süre sonra bu zorluktan da kurtulacaksınız. Aşk hayatınızda partnerinize karşı daha açık, anlaşılır konuşmaya özen göstermeniz gerekli. 

25 Şubat 2020 Salı Başak Burcu Yorumu –

Aşk hayatınızda bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Parnetiriniz hakkında bazı sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Partneriniz sürekli başka şeyler bahane ediyor ve size bir türlü vakit bulamıyor. Sizde bu durumdan çok şikayetçi olacaksınız. Hatta çok üzüldüğünüzü ona ima etmeye bile çalışabilirsiniz. Fakat ilişkiniz için biraz daha sabır etmelisiniz. Her şeyin zamanla daha güzel bir hal alacağını göreceksiniz. Çalışma hayatınızda ise şu sıralar üzerinize biraz fazla sorumluluk yüklenmiş olabilir. Bu nedenle de biraz yoğun çalışacaksınız. Fakat düzenli bir şekilde çalışırsanız her şeyin üstesinden geleceksiniz. Maddi harcamalara dikkat etmelisiniz.