2020 Hangi Burçlara İyi Gelecek?

  2020 astrologlar tarafından astrolojik bir çağın başlangıcı olarak değerlendirilebilecek bir eşik görevi olarak görülüyor. Bu yılda pek çok insanın kendiyle yüzleşeceği ve kendi üzerine yoğunlaşacağı öngörülmekte. Aynı zamanda birçok astrolog tarafından yeni dünya düzeninin değişeceğine işaret eden döngüler ve tutulmalar gündemdeki konular arasında.

  Astrologlar, 2020 yılının 12 burç için de köklü etkileri olacağını düşünse de her yılda olduğu gibi bu yılda şanslı burçlar var.

  2020 Yılının Tutulma Faaliyetleri

  10 Ocak Dolunay ve Ay tutulması/ Yengeç burcunda

  21 Haziran Yeni ay ve Güneş Tutulması/ Yengeç burcunda

  5 Temmuz Dolunay ve Ay Tutulması/ Oğlak burcunda

  30 Kasım Dolunay ve Ay Tutulması/ İkizler burcunda

  14 Aralık Yeni ay ve Tam Güneş Tutulması/ Yay burcunda

  2020 Yılının İyi Geleceği Burçlar 

  Pek çok insan yeni yıla girilmesiyle birlikte göreceklerini bilmek istemektedir. Astroloji burada devreye girerek insanlar için adeta bir pusula görevi görür. İşte 2020 yılının en şanslı burçları:

  Boğa

  2020 yılında boğa burcunun şansı kariyerinden yana olacak. Bu yıl boğa burcunun felsefe, hukuk, metafizik, felsefe gibi konulara ilgisi artacak. Aynı zamanda medya, ithalat, ihracat, eğitim, turizm gibi alanlarda çalışıyorlarsa işlerini büyütmeleri mümkün görünüyor.
  Akrep

  Bu sene reklam, satış, pazarlama, yazım, eğitim gibi alanlarda akrep burçlarının önüne birçok fırsat çıkabilir. Kariyer anlamında yıl boyu imkanlarla karşılaşan akrep burcu daha iyi bir kariyer için harekete geçebilir. Basın, yayın veya gazetecilikle uğraşıyorlarsa kaynaklarını çok iyi değerlendirebilir yeni fırsatların farkına varabilirler. Eğer sistemli ve disiplinli çalışırlarsa bu yıl girişimlerini gerçekleştirmek konusunda başarılı olmaları olası.

  Yay

  2020 yılında yay burcunun şansı paradan yana olacak. Bu yıl diğer yıllara nispeten çalışıp kazanarak bir mülk almak veya para biriktirmek onlara cazip görünebilir. Bu yıl aynı zamanda maddi konularda rahat ve emin adımlarla yürümeleri olası.

  Oğlak

  Bu yıl oğlakların kendine olan güvenleri artacak, sabır ve direnişlerinin karşılığını görecekleri bir yıl olacak. Daha iyi bir kariyer bulmak, iyi bir statü sahibi olmak gibi şanslar yakalayabilirler. Bu yıl oğlak burçları için zamanlama önem kazanıyor, doğru zamanda doğru hamleleri yaparak saygı görmeleri mümkün.

  Yengeç

  2020 yılı Yengeç burçları için belirsizliklerin kaldırıldığı bir yıl olacak. Ay, Yengeç burçlarının yönetici gezegenidir ve bu yıl 6 tutulma olması yengeç burçlarını ilgilendirmektedir. Tutulmalar çoğu zaman iyi şeyler getirir ancak bu iyi şeylerin öncesinde kişileri biraz zorlayabilir. Bu bağlamda yengeçler bu yıl ufak zorlukların üstesinden kolayca gelmeyi başarabilirlerse önlerine pek çok fırsat çıkabilir. Özellikle mali konularda ve kariyerde başarılı olabilme fırsatını yakalayabilirler.

  Kova

  Bu yıl kova burçları ruhunu keşfetmek gibi ruhani şeylerin peşinden koşabilir ve spiritüel konulara ilgileri artabilir. Bunun yanında bu yıl Kovalar eğitim, kariyer gibi konularda oldukça hızla ilerleyecek, doğru adımlar atacaklar. Hayatlarını geliştirmek üzere ciddi sorumluluklar alabilir ve daha organize hareket ederek başarıyı yakalayabilirler.