Burçlar Nuray Sayarı 4 Aralık 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  0
  43

  Günlük burç yorumlarını ister Nuray Sayarı’dan isterseniz Hande Kazanova’dan okuyun ama illa ki bizim burç yorumlarımıza da gözatın. Hayatınız hakkında burçlar ve astroloji ne diyor şayet merak ediyorsanız detaylar haberkenti burç sayfalarında. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük yorumları ile bugün burcunuzda neler oluyor? Nuray Sayarı burç yorumları ile sağlık, iş, para, aşk konularında burcunuzun özel yorumlarını okuyabilirsiniz. İşte, 4 Aralık 2019 Çarşamba günlük burç

  4 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU 04 Aralık 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yaşamanız gayet güzel gidiyor ailenizden uzak olmanı sizi biraz üzüyor ama çok sık görüntülü konuşmamaya ya da normal telefon görüşmesine karşısınız çünkü kapattıktan sonra daha da bir üzülüyorsunuz yalnızlığı seven birisiniz ve yalnız kalıp kendinizi daha da mutlu etmeyi başarıyorsunuz herkes yalnızlığı sevmez ama siz çok seviyorsunuz her insan bir olacak diye bir kayde yok yalnızlığı sevmeyen insanları da kınamayın. Çayınızı kahvenizi hazırlamış keyfinize bakıyorsunuz okula gideceksin okula gidiyorsunuz işe gidilecekse işe gidiyorsunuz için bir hayatınız var ama bu rutinin içinde de siz kendinize güzel zamanlar yaratabiliyorsunuz herkes bunu başaramıyor ve siz bunu başardınız.

  BOĞA BURCU 04 Aralık 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Sıkıntılı zamanlarımızda kimin yanınızda olup olmadığını göreceksiniz işte bu sizi daha da güçlendirecek. Hayatta her zaman gülücez diye bir şey yok bazen üzüldüğümüz yerlerde var ki olmuşturda siz kendinize ben bunu yapabilirim ben bunun üstesinden gelebilirim dediğiniz sürece Her şeyin daha da olumlu yerlere gittiğini göreceksiniz. Aileniz her ne olursa olsun her daim sizin yanınızda bunu unutmayın ailenizin varlığı bile sizi o kadar mutlu ediyor ki ama kendinizi gereksiz yere üzüyorsunuz bunu unutmayın. Yaşadığınız her saniye her dakika şükredin en azından herşeyiniz yerinde her istediğiniz oluyor bazen zoru sevmek gerekir kolaya ulaştığımızda daha da mutlu olduğumuzu hissederiz sizde bunu seviyorsunuz.

  İKİZLER BURCU 04 Aralık 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bugünki mutluluğumuzu herkesle paylaşmak istiyorsunuz biliyorum çok güzel bir duygu sevdiğiniz insana kavuştuğunuz kimisi sevdiği insandan ayrılıyor kimse sizin gibi evleniyor ve kavuşuyorlar Allah gerçekten güzel bir geçim versin. Ailenizi çok özleyeceksiniz ama sevdiğiniz insan yanınızda olduğu sürece bu durum böyle olmayacak yine özlem duyacaksınız ama sevdiğiniz insanın yanında olması çok farklı bir şey bazen kavgalar olabilir bunda da içinizi ruhumuzu daraltmayın yine her zamanki gibi gönül almayı bilin yeter. Arkadaş çevreniz size çok saygı duyuyor ve sizde öyle ve bu yüzden de çok dost kazandınız Buda sizin yararınıza oldu arayınız soranınz eksik olmuyor bu da çok güzel bir şey.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz