Burçlar Nuray Sayari 05 Aralık 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  53

  Günlük burç yorumlarını ister Nuray Sayarı’dan isterseniz Hande Kazanova’dan okuyun ama illa ki bizim burç yorumlarımıza da gözatın. Hayatınız hakkında burçlar ve astroloji ne diyor şayet merak ediyorsanız detaylar haberkenti burç sayfalarında. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük yorumları ile bugün burcunuzda neler oluyor? Nuray Sayarı burç yorumları ile sağlık, iş, para, aşk konularında burcunuzun özel yorumlarını okuyabilirsiniz. İşte, 4 Aralık 2019 Çarşamba günlük burç

  05 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU 05 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kendinizde bulunan kişisel yeteneklerinizi adım adımda olsa arttırmak ve daha güçlü hale getirmek için çeşitli düşüncelere kapılabilirsiniz. Yapacağınız bu çalışmalarla kendinizdeki özgüvenin de artış gösterdiğinin farkına varacaksınız. Birebir arkadaşlık ilişkilerinizde yaşamış olduğunuz bazı problemleri çözüme kavuşturma potansiyelinizin artış gösterebileceği bir gün sizinle olacaktır. Diğer günlere nazaran içinizdeki gücün artış gösterdiğini hissedebileceksiniz. Ancak aşk hayatınızda kendiniz kadar güçlenmeler söz konusu olmayabilir. Yanlış atılan her bir adımın ilişkinize zarar verebileceğini unutmamalı, unutturmamalısınız. Yalnız bir yaşantı süren koç burçları ise bu yaşantılarından memnun olduklarını dile getirebilirler.

  BOĞA BURCU 05 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  İş hayatınızda samimi gelmeyen davranışlar sergileyebilecek kişilerle bir arada çalışmanız gerekebilir. Bu samimiyetsizlik nedeniyle sert çıkışlardan ve sakinliğinizi bozacak durumlardan uzak durmalısınız. Resmi yaklaşımlarınızla bu kişilere karşı set koyabilirsiniz. Maddi konularda çözüme kavuşturmakta güçlük çektiğiniz yerler için detaylı planlamalar yapabileceğiniz bir gün olacaktır. Özellikle keyfe bağlı harcamalarınızı ıslah etmeniz gerekebilir. Çevrenizde yakın ilişki içerisinde olduğunuz kişilerle olan bağınızda ufak bir çözülmeler meydana gelebilir. Bunun nedenini karşı tarafta aramaktan ziyade ilk önce kendinizden başlamanız gerekebilir. Neyin doğru olduğunu içiniz daha iyi bir şekilde karar verecektir.

  İKİZLER BURCU 05 Aralık 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Hayattan bir takım beklentileriniz var olabilir. Ancak bu beklentilerin ne kadar mümkün olabileceği konusunda kendinizi gözden geçirmeniz gerekecektir. Kendinize göre doğru olan durumların arkasında dururken karşınızdaki kişilerin de kalbini kırmamaya dikkat etmelisiniz. Ani çıkışlarınız var olduğu sürece karşınızdaki kişiyi de düşünebilme konusunda güçlük çekeceksinizdir. Karşılıklı ilişkilerde yaşanmış olan bir takım sıkıntılar var ise bunları uygun bir dille gündeme getireceksinizdir. Gün içerisinde alacağınız kararlarınızın ne ölçüde değerli olduğunu gözden geçirerek yürürlülüğe koymak isteyebilirsiniz. Maddi konularda tutumlu hareket etmeniz yakın geleceğinizi rahatlatacaktır.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz