Burçlar Nuray Sayari 02 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 02 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gün içerisinde gereksiz konularda inatlaşabilir, inadınız sonucu gergin ortamlar yaratabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle geçinebilme konusunda zor bir gün olabilir. Hayatınızın merkezine almış olduğunuz kişileri sorgulamak isteyebilirsiniz. Moralinizde dalgalanmalar olabilir. Bu durum kararsızlık içerisinde kalmanıza sebebiyet verecektir. İş hayatınızda olumlu gelişmelere tanık olabilirsiniz. Sizi memnun edecek gelişmeler sizinle olacaktır. Aklınızdaki düşünceler kimi zaman çelişkiye düşse de doğru kararlar alabileceksiniz. Maddi konularla halledilebilecek isteklerinizi karşılayabilmek için biraz daha bütçenizi toparlamanız gerekebilir. Aceleci davranmaktan uzak durun. 

KOVA BURCU 02 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aklınıza koymuş olduğunuz planlarınızı düzene koyabilmek için var gücünüzle çalışmalar sürdürebilirsiniz. Öncelik sıralamanızı yeniden gözden geçirebilir buna göre hareket edebilir. Kendinizi ifade etmek istediğiniz bazı konularda yaşadığınız sıkıntılar yavaş yavaş çözülmeye başlayacaktır. Tavırlı olduğunuz bazı kişilere karşı tutumunuzu daha esnetebilirsiniz. Durgunluğunuzu üstünüzden atmak adına var olan işinize daha fazla yoğunlaşmak iyi geleceğini düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise mutluluğunuz artış gösterecek ve partnerinize olan ilginizi de arttıracaksınızdır. Ancak düşünceli hallerinizi aşk hayatınıza bulaştırmamanız gerekecektir. 

BALIK BURCU 02 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Çevrenizde sizinle ilgili bir takım konuşmaların olduğu konusunda duyumlar alabilirsiniz. Bunun karşılığında bir tepki vermek isteseniz de kendinizi biraz daha frenlemelisiniz. Aksi takdirde yanlış bilgileri kabulleniyor profili oluşturabilirsiniz. Rahat bir yaşantı sürebilmek sizin yaşam tarzınız. Özellikle rahatsızlık duyduğunuz kişilerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Şimdiki ve yakın geleceği ilgilendiren planlamalar gündeminizde olabilir. Kendinize biraz daha fazla önem göstermeniz gereken döneme adım atabilirsiniz. Kariyerinizi biraz daha parlak bir seviyeye çekmek adına sürdüreceğiniz çalışmalarınız başarıya ulaşacaktır. İşiniz adına geçen her bir zaman sizi daha iyi yerlere taşıyacağınızdan şüphe olmasın.