Burçlar Nuray Sayari 02 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 02 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün doğadan alacağınız pozitif enerjiyle kendinizi daha zinde ve daha motivasyonlu hissedebilirsiniz. Özellikle ilişkileriniz konusundaki sakin ve yapıcı tutumlarınız partnerinizle olan aranızdaki bağı güçlendirebilmek için iyi bir fırsat olacaktır. Bu fırsatı değerlendirebildiğiniz takdirde kendinizi daha mutlu hissedeceksinizdir. Gün içerisinde size pek uymayacak konularda baskı altında kalabilirsiniz. Ancak size ters düşen konular her ne olursa olsun yapmayacak bir karaktere sahipsiniz. Bugün iş yerinizde de olumlu gün geçirmeniz olası. İş yerinizde edinmiş olduğunuz bilgi ve tecrübelerinizi yakınlarınıza da aktarmak isteyebilir, kendinizi bu şekilde daha gururlu hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU 02 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayatınız konusunda uzun zamandır yapmış olduğunuz bazı planlarınızı yürürlülüğe koymak için ilk adımı atabilirsiniz. Girişiminizi daha sağlam adımlar üzerinden yönlendirirseniz kalıcılılığınız bir o kadar artış gösterecektir. Ancak bu süreç içerisinde size destek olmasını istediğiniz bazı kişiler olabilir. Çevrenizde gelişen olaylardan ve konuşulanlardan derin bir şekilde etkilenmeye açık bir dönem geçirebilirsiniz. Duyduğunuz şeylerin gerçeklik payını araştırmadan hareket etmeye kalkıştığınız takdirde pişman olabileceğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızdaki başarılarınız sizi tatmin edeceği gibi daha yukarılara bakmaya da yöneltecektir.

YAY BURCU 02 Aralık 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayatınızda düzene koymuş olduğunuz bazı yerleri yeniden elden geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak kendinizde bazı şeylerde bir takım eksiklikler görebilirsiniz. Aşk hayatınızda mutluluğunuzla gurur duyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Duygularınızın yoğun bir hal alacağı ve içinizdekileri dışarı yansıtmak isteyebilirsiniz. Kıskançlık krizleri çıkarma ihtimaliniz var. Kıskançlık iyi bir duygu olsa da bazen hiç çekilmeyecek durumda olabilir. Nabza göre şerbet mantığıyla hareket etmeniz iyi bir seçim olabilir.  İş yaşantınızda ufak pürüzler karşınıza çıkıyor olsa da sabırlı yaklaşımlarınız değerinizi ve başarınızı arttıracaktır.